Bajky
Dvanáct knih
- 4,1 13 hodnocení
- Věk
- 7-10
- Nakladatel
- Brio, 2016
- 588 stran
-
11-12 hodin čteníVycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.
Jean de La Fontaine psal bajky téměř čtvrt století. Měl mimořádný pozorovací talent. Některé bajky jsou humorné, jiné vážné, některé jsou politicky zaměřené, jiné obsahují meditace o smrti a lásce. Všechny bajky však vykreslují spletitý obraz lidské... Číst víc
- Pevná vazba s přebalem
- Čeština
Další knižní vydání (11)
-
Pevná vazba
Čeština, 2018Do 1 – 2 dnůTuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 1 – 2 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!238 Kč
-
Pevná vazba
ČeštinaVyprodanéMrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?
- Tituly skladem doručujeme do druhého dne
- Knihomolská záložka ke každému nákupu
- Více než 9 000 výdejních míst














