Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Nigellissima (Nigella Lawson). Chatto and Windus, 2012
Kniha: Nigellissima (Nigella Lawson). Chatto and Windus, 2012

Nigellissima

Instant Italian Inspiration

Nigellissima takes inspiration from Italian cooking to bring the spirit of Italy into the kitchen and onto the plate, pronto. At the heart of Italian cookery lies a celebration... Číst víc

3,9 9 hodnocení
Nakladatel
Chatto and Windus, 2012
Počet stran
288

Nigellissima takes inspiration from Italian cooking to bring the spirit of Italy into the kitchen and onto the plate, pronto. At the heart of Italian cookery lies a celebration of food that is fresh, ... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Další knižní vydání (3)
  • Kniha: Nigellissima (Nigella Lawson). Chatto and Windus, 2015
    Pevná vazba
    Angličtina, 2015
    Více než 30 dní
    Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

    629 Kč

  • Kniha: Nigellissima (Nigella Lawson). Chatto and Windus, 2013
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2013
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
  • Kniha: Nigellissima (Nigella Lawson). Ikar, 2015
    Pevná vazba
    Slovenština, 2015
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Případy Kim Stoneové pokračují. Kniha Zlá krev, Angela Marsons. NAKLADATEL Kalibr, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Nigellissima takes inspiration from Italian cooking to bring the spirit of Italy into the kitchen and onto the plate, pronto. At the heart of Italian cookery lies a celebration of food that is fresh, tasty and unpretentious; Nigella Lawson reflects this in recipes that are simple and speedy, elevating everyday eating into no-fuss feasts.

<>Italian food has colonised the world. Nigellissima shows us how and why in over 100 delicious dishes - from telephone-cord pasta with Sicilian pesto to the crustless Meatzza, from Sardinian couscous to Venetian stew, from penne to papardelle, from ragù to risotto, from Italian apple pie and no-churn ices to panna cotta and sambuca kisses - in a round-Italy quickstep that culminates in a festive chapter of party food, with an Italian-inspired Christmas feast as its mouthwatering centrepiece. From the traditional to the unfamiliar, here are recipes to excited the taste buds and the imagination, without stressing the cook.

Nigella's gastronomic heart is in Italy, and in this new book she conjures up, with passionate relish, the warmth, simplicity and directness of Italian cooking, with an Anglo-twist. Illustrated with gorgeous photographs to instruct and delight Nigellissima is accompanied by a major new BBC TV series.
Naše katalogové číslo
134903
Počet stran
288
Vazba
pevná vazba
Rozměr
222×250 mm
Hmotnost
1284 g
ISBN
9780701187330
Rok vydání
2012
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Chatto and Windus
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

3,9 / 5
3
4
1
0
1

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Bernadeta Szalonová
Ověřený zákazník
31.5.2016
Perfektné!!
Ako stále, Nigella má výborné recepty, ktoré sa dajú ľahko pripraviť, sú výborné a chutia celej rodine! Odporúčam každému kuchárovi. Nigella nesmie chýbať ani v jednej knižnici!
Janka
Neověřený nákup
4.1.2016
Nikdy nesklame
od Nigelly mam skoro vsetky jej knihy a opat nesklamala. ako vsetky knihy od nej, aj tuto rada casto len tak listujem a hladam inspiraciu. ku kazdemu receptu je aj obrazok a Nigellin komentar. kto ma rad taliansku kuchynu, neolutuje.
Denisa
Neověřený nákup
2.1.2016
Zaujímavosti a príbehy
Nigellissima ponúka nie len zaujímavé recepty, ale aj nejaké zážitky a históriu k týmto receptom. Je to taká kniha, ktorá, vidno, bola písaná s láskou, pretože sa cítite, ako keby vám tie recepty rozprávala sama Nigella pri káve ako dobrej kamarátke.
Naozaj to nie sú extra recepty, ktoré ste v živote nejedli, ale sú to perfektné inšpirácie.

Otče náš, jenž jsi na nebesích, co tam pořád v tom nebi děláš, slez už konečně a buď tady se mnou dole.
Kniha: Neděle odpoledne (Viktorie Hanišová), 2022
Neděle odpoledne
  • Viktorie Hanišová