Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Albánie (Gillian Gloyerová). Jota, 2006
Kniha: Albánie (Gillian Gloyerová). Jota, 2006

Albánie

Turistický průvodce

Průvodce po Albánii je nepostradatelným pomocníkem při cestách po jedné z nejkouzelnějších a přitom turisticky nejméně probádaných zemí Balkánu, v níž najdete krásná starobylá... Číst víc

5,0 1 hodnocení
Nakladatel
Jota, 2006
Počet stran
240

Průvodce po Albánii je nepostradatelným pomocníkem při cestách po jedné z nejkouzelnějších a přitom turisticky nejméně probádaných zemí Balkánu, v níž najdete krásná starobylá města, půvabné pláže, velkolepá pohoří a vzrušující archeologická naleziště... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Průvodce po Albánii je nepostradatelným pomocníkem při cestách po jedné z nejkouzelnějších a přitom turisticky nejméně probádaných zemí Balkánu, v níž najdete krásná starobylá města, půvabné pláže, velkolepá pohoří a vzrušující archeologická naleziště. Lidé jsou zde milí a pohostinní, flóra a fauna je rozmanitá a unikátní a místní kuchyně a víno jsou lahodné. Náš průvodce po Albánii vám nabídne poutavé popisy všech albánských měst, přímořských i horských oblastí a přírody včetně doporučení nejvhodnějších lokalit k rekreaci. Čekají vás tipy na nejzajímavější túry, výlety a pobyty i podrobné líčení historických pamětihodností a výklad historie, počínaje památkami z římského období přes dobu středověkého tureckého područí až po období národního osvobození v moderní době. Pro nevyšší cestovatelovo pohodlí a bezpečnost najdete v průvodci veškeré důležité informace o ubytování a stravování včetně rozdělení podniků podle ceny a úrovně, a samozřejmě i mapy a plánky všech oblastí a měst. Pro větší inspiraci a chuť vyrazit na cestu je kniha doprovázena barevnou fotografickou přílohou. Návštěvníky Albánie okouzlí Marubiho fotografie a Onufriho ikony, pelikáni v Divjakë a labutě v Driloni, sníh snášející se na teqe na hoře Tomorri i sluneční paprsky odrážející se na šedivých střechách domů v Gjirokastëru.
Naše katalogové číslo
131342
Počet stran
240
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
132×197 mm
Hmotnost
304 g
ISBN
9788074621536
Rok vydání
2006
Edice
Bradt
Jazyk
čeština
Nakladatel
Jota
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Jota

Obchodní název
Nakladatelství JOTA, s.r.o.
Adresa
Škárova 809/16
612 00 Brno – Královo Pole
Česká republika
E-mail
jota@jota.cz
Jestli je na světě něco, za co by stálo umřít, je určitě lepší zůstat kvůli tomu naživu.
Kniha: Hlava XXII (Joseph Heller), 2016
Hlava XXII
  • Joseph Heller