Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Management destinace cestovního ruchu (Karel Nejedl). Wolters Kluwer ČR, 2011
Kniha: Management destinace cestovního ruchu (Karel Nejedl). Wolters Kluwer ČR, 2011

Management destinace cestovního ruchu

Cílem publikace je podat ucelený výklad destinačního managementu... Číst víc

Nakladatel
Wolters Kluwer ČR, 2011
Počet stran
204

Cílem publikace je podat ucelený výklad destinačního managementu... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Nakupte učebnice na Martinusu. Vyhrajte školní starter pack! Vybrat učebnice
Právě teď u nás probíhá akce – kupte si učebnice na Martinusu a vyhrajte školní starter pack! Zakoupením učebnice z této kategorie, máte možnost vyhrát nezbytnou výbavu pro nadcházející školní sezónu. Více informací najdete na martinus.cz/ucebnice.

Více o knize

Cílem publikace je podat ucelený výklad destinačního managementu. Pozornost je věnována jeho nejdůležitějším otázkám, jejichž poznání umožňuje pochopit komplexnost předmětné problematiky. Zabývá se jejími principy a specifikami s důrazem na respektování vzájemné provázanosti jednotlivých jevů a souvisejících procesů při jejich působení a posuzování. Seznamuje s vývojem v zahraničí a v České republice.

Způsob výkladu respektuje skutečnost, že vývoj v řízení cestovního ruchu v regionech prožívá dynamické období a dostává se do popředí zájmu, v teorii, její praktické aplikaci a také ve vědě a výzkumu. Kniha je určena všem zájemcům o problematiku destinačního managementu působícím v různých pracovních pozicích v praxi i teorii cestovního ruchu, pracovníkům institucí a organizací zabývajících se rozvojem a ovlivňováním turismu v destinacích na národní, regionální i lokální úrovni a dále podnikatelům v cestovním ruchu v regionech.
Naše katalogové číslo
121455
Počet stran
204
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
120×210 mm
Hmotnost
320 g
ISBN
9788073576738
Rok vydání
2011
Jazyk
čeština
Nakladatel
Wolters Kluwer ČR
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Jestli někdy potkáte někoho, koho budete doopravdy milovat, nikdy ho nenechte odejít.
Kniha: Já a Ty, navždy (Jo Watson), 2021
Já a Ty, navždy
  • Jo Watson