Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: The Martian (George Du Maurier). Mint Editions, 2021
Kniha: The Martian (George Du Maurier). Mint Editions, 2021

The Martian

The Martian (1898) is a novel by George du Maurier. Published posthumously, du Maurier’s final novel is a semi-autobiographical account of his struggle with vision loss... Číst víc

Série
Mint Editions
Nakladatel
Mint Editions, 2021
304 stran
6-7 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

The Martian (1898) is a novel by George du Maurier. Published posthumously, du Maurier’s final novel is a semi-autobiographical account of his struggle with vision loss incorporating elements of fantasy and fairy tale fiction. Originally serialized in... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 258 Kč
-16 %
Původní cena 308 Kč
Toto je nejnižší cena titulu v internetovém knihkupectví za posledních 30 dní před zavedením této slevy.
U dodavatele
Posíláme do 3 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 3 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

Více o knize

The Martian (1898) is a novel by George du Maurier. Published posthumously, du Maurier’s final novel is a semi-autobiographical account of his struggle with vision loss incorporating elements of fantasy and fairy tale fiction. Originally serialized in Harper’s Magazine, The Martian is a powerful story of romance, tragedy, and redemption. “When so great a man dies, it is generally found that a tangled growth of more or less contentious literature has already gathered round his name during his lifetime. He has been so written about, so talked about, so riddled with praise or blame, that, to those who have never seen him in the flesh, he has become almost a tradition, a myth—and one runs the risk of losing all clew to his real personality.” Barty Josselin is dead, leaving it up to his friend Robert Maurice to present a fair and accurate record of his life and achievements. After graduating from the Institution F. Brossard in Paris, Barty returns to his native England. As his vision begins to fail, causing him suicidal thoughts, he is visited in a dream by a female spirit from the planet Mars. With her guidance, he becomes a renowned writer. With a beautifully designed cover and professionally typeset manuscript, this edition of George du Maurier’s The Martian is a classic of British literature reimagined for modern readers.
Naše katalogové číslo
3822755
Originální název
The Martian
Počet stran
304
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
127×203 mm
ISBN
9781513215532
Datum vydání
11. 11. 2021
Jazyk
angličtina
Série
Mint Editions
Nakladatel
Mint Editions
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Možná se pokaždé, když otevřeme oči, znovu narodíme, a následně v nás něco umře, když je zavřeme.
Kniha: Letní světlo, a pak přijde noc (Jón Kalman Stefánsson), 2021
Letní světlo, a pak přijde noc
  • Jón Kalman Stefánsson