Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Nature and Me (The School of Life). The School of Life Press, 2021
Kniha: Nature and Me (The School of Life). The School of Life Press, 2021

Nature and Me

a guide to the joys and excitements of the outdoors

An essential guide to encourage children to explore, appreciate and benefit from the natural world around them. Číst víc

Nakladatel
The School of Life Press, 2021
Počet stran
96

An essential guide to encourage children to explore, appreciate and benefit from the natural world around them. Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Cena: 361 Kč
U dodavatele 5 ks
Posíláme do 5 – 6 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 5 – 6 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Poslední den dětství. Kniha Vysvědčení, Zlý Urban. NAKLADATEL Kalibr, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Children are used to hearing about how important it is to protect nature, but they may not fully understand how the natural world can positively impact their emotional wellbeing. With that in mind, this book shows children how nature can be fun, uplifting, consoling and even offer companionship. This is a book about how nature can touch us all and help us with our lives (especially when we might be feeling bored, sad or lonely). Children learn about the ways in which they can be comforted, inspired and uplifted by examples of nature such as: a flowing rivera cow in a fieldclouds in the skyrabbits in their burrowsstars at nighta cuddle with a favourite puppy This is an inspirational book, not just educating children about the natural world, but teaching them to love and connect with it. Beautiful illustrations and a tone that is encouraging, warm and accessible makes it easy for children, and their favourite adults, to relate to.
Naše katalogové číslo
3808729
Originální název
Nature and Me
Počet stran
96
Vazba
pevná vazba
Rozměr
267×237 mm
Hmotnost
520 g
ISBN
9781912891313
Datum vydání
3. 6. 2021
Jazyk
angličtina
Nakladatel
The School of Life Press
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

A já doufám, že jednou na hřišti nebo v reklamní agentuře s panoramatickými okny pochopíš, že odvážný není ten, kdo se pouští do rvačky a neví, jestli vyhraje, nebo prohraje. Odvážný je ten, kdo ví, že by vyhrál, ale nechá to být.