Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

100 gregérií v obrazech

Stále moderní jazykový vynález slavného španělského surrealisty. Na pomezí vtipu, slovní hříčky, neotřelé asociace a nonsensové poezie vznikly legendární sentence - gregerie -,... Číst víc

Nakladatel
Baobab, 2011
Počet stran
108

Stále moderní jazykový vynález slavného španělského surrealisty. Na pomezí vtipu, slovní hříčky, neotřelé asociace a nonsensové poezie vznikly legendární sentence - gregerie -, které v tomto vydání doplňují ilustrace Césara Fernándeze Arii. Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Cena: 242 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 1 – 3 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 1 – 3 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.
Stále moderní jazykový vynález slavného španělského surrealisty. Na pomezí vtipu, slovní hříčky, neotřelé asociace a nonsensové poezie vznikly legendární sentence - gregerie -, které v tomto vydání doplňují ilustrace Césara Fernándeze Arii.
V Čechách jsou gregerie dobře známy zásluhou překladatele Josefa Forbelského. Poprvé ale vycházejí ilustrované. Pro prestižní španělské nakladatelství Media Vaca gregerie kongeniálně ilustracemi okomentoval současný španělský sochař, malíř a kreslíř César Fernández Arias (1952).
Gregerie je smělost definovat to, co definovat nelze, lapit to pomíjivé, uhádnout či neuhádnout to, co snad není v nikom, a snad je ve všech…
Naše katalogové číslo
118434
Počet stran
108
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
170×220 mm
Hmotnost
370 g
ISBN
9788087060452
Rok vydání
2011
Jazyk
čeština
Nakladatel
Baobab
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nad kravincem se muškátu nedočucháš.
Kniha: Cirkus Humberto (Eduard Bass), 2017
Cirkus Humberto
  • Eduard Bass