Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Legie Condor (Patrick Laureau). Plejáda, 2011
Kniha: Legie Condor (Patrick Laureau). Plejáda, 2011

Legie Condor

Autor Patrick Laureau v knize Legie Condor popisuje celcelou historii působení Legie Condor ve Španělsku od zahájení přepravy vojsk z Maroka přes všechny důležité bitvy Občanské... Číst víc

Nakladatel
Plejáda, 2011
Počet stran
256

Autor Patrick Laureau v knize Legie Condor popisuje celcelou historii působení Legie Condor ve Španělsku od zahájení přepravy vojsk z Maroka přes všechny důležité bitvy Občanské války až po její konec, v dubnu 1939.. 17 července 1936 začal povstán Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Městečko Bootleg Springs je zpátky. Kniha Sklenky a doteky, Lucy Score, Claire Kingsley. NAKLADATEL Ikar CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Autor Patrick Laureau v knize Legie Condor popisuje celcelou historii působení Legie Condor ve Španělsku od zahájení přepravy vojsk z Maroka přes všechny důležité bitvy Občanské války až po její konec, v dubnu 1939.

17 července 1936 začal povstáním vojenských posádek ve španělském Maroku puč protidemokraticky orientovaných vojáků ve Španělsku. V jeho čele stál Francisco Franco. Protože neměl dostatek prostředků, aby přepravil své vojáky z Maroka do Španělska, požádal o pomoc fašistické režimy v Itálii a Německu. Na Hitlerův příkaz byla zformována letecká jednotka nazvaná Legie Condor, která nejdříve svými Ju52 pomohla přepravit vojáky z Maroka do Španělska a později se i zapojila do bojů v občanské válce, která ve Španělsku vypukla, ve které podporovala Franca. Němci této války využili k tomu, aby si tam vyzkoušeli nejen nové typy letadel (Me109, He111, Ju87), ale i novou taktiku vzdušných soubojů.
Naše katalogové číslo
117871
Počet stran
256
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
210×297 mm
Hmotnost
1286 g
ISBN
9788087374764
Rok vydání
2011
Jazyk
čeština
Nakladatel
Plejáda
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Jak se ale svět může zlepšit, když všichni budeme mlčet?
Kniha: Hana (Alena Mornštajnová), 2017
Hana
  • Alena Mornštajnová