Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Magnolia (Nina Mingya Powles). , 2020
Kniha: Magnolia (Nina Mingya Powles). , 2020

Magnolia

Magnolia, , Nina Mingya Powles' first full collection, dwells within the tender, shifting borderland between languages, and between poetic forms, to examine the shape and... Číst víc

82 stran
2-3 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Magnolia, , Nina Mingya Powles' first full collection, dwells within the tender, shifting borderland between languages, and between poetic forms, to examine the shape and texture of memories, of myths, and of a mixed-race girlhood. Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 233 Kč
U dodavatele 3 ks
Posíláme do 4 – 5 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

"why don’t you write about yourself ever people used to ask / and I didn’t know why / either in Chinese one word can lead you out of the dark / then back into it / in a single breath" Magnolia is the debut poetry collection by poet, essayist and non-fiction writer Nina Mingya Powles, one of contemporary poetry''s most exciting new international voices and the winner of the inaugural Nan Shepherd Prize for Nature Writing. These vivid, luscious poems move between journal and biography, place and belonging, all the time exploring the multitudinous facets of language and culture that make up our identity, from the sense of longing that a delicious bowl of food conjures up to the inviting glow of paper lanterns that illuminate memory and travel. Formally rich, these unique poems skilfully broaden the perspective of all a poem can hold can contain through their daring, joyful and expansive approach.
Naše katalogové číslo
3584237
Originální název
Magnolia
Počet stran
82
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
233×157 mm
Hmotnost
166 g
ISBN
9781911027997
Datum vydání
2. 7. 2020
Jazyk
angličtina
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Řekl jsem již, že metafory jsou nebezpečné. Láska začíná metaforou. Jinak řečeno: láska začíná ve chvíli, kdy se žena vepíše svým prvním slovem do naší poetické paměti.