Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Prince: The Last Interview (Prince). , 2019
Kniha: Prince: The Last Interview (Prince). , 2019

Prince: The Last Interview

And Other Conversations

A collection of the very first, the very last, and the very best interviews conducted with Prince over his nearly forty-year career. Číst víc

Počet stran
144

A collection of the very first, the very last, and the very best interviews conducted with Prince over his nearly forty-year career. Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 322 Kč
U dodavatele 2 ks
Posíláme do 5 – 6 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 5 – 6 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Abby Jimenez, Jediný okamžik změní všechno. Kniha Noc, kdy jsme se potkali, Abby Jimenez. Nakladatelství Mystery press, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

There is perhaps no musician who has had as much influence on the sound of contemporary American music than Prince. His pioneering compositions brought a variety of musical genres into a singular funky and virtuosic sound. In this remarkable collection, and with his signature mix of seduction and demur, the late visionary reflects on his artistry, identity, and the sacrifices and soul-searching it took to stay true to himself.
Naše katalogové číslo
3547903
Originální název
Prince: The Last Interview
Počet stran
144
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
208×140 mm
Hmotnost
152 g
ISBN
9781612197456
Rok vydání
2019
Jazyk
angličtina
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

V tajemstvích je síla. A ta síla slábne, když se o ně někdo rozdělí, takže je nejlepší, když se tajemství udržují, a udržují se pořádně. Když se o tajemství podělíš, o opravdová tajemství, o ta důležitá, dokonce jen s jedním jediným člověkem, změní je to. Když si je napíšeš, je to ještě horší, protože se nedá odhadnout, kolik lidí je uvidí na papíře, ať jsi s tím sebeopatrnější. Takže když už máš tajemství, je opravdu nejlepší je udržovat, jak pro jejich vlastní dobro, tak pro tvoje.
Kniha: Noční cirkus (Erin Morgenstern), 2020
Noční cirkus
  • Erin Morgenstern