Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Ecocriticism (Greg Garrard). Routledge, 2023
Kniha: Ecocriticism (Greg Garrard). Routledge, 2023

Ecocriticism

Ecocriticism explores the ways in which we imagine the relationship between humans and the environment across many areas of cultural production, including Romantic poetry,... Číst víc

Série
The New Critical Idiom
Nakladatel
Routledge, 2023
254 stran
5-6 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Ecocriticism explores the ways in which we imagine the relationship between humans and the environment across many areas of cultural production, including Romantic poetry, wildlife documentaries, climate models, the Hollywood blockbuster The Day After... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Další knižní vydání
  • Kniha: Ecocriticism (Greg Garrard). Routledge, 2023
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2023
    Do 4 – 5 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    767 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub Maritnus. Naše kniha měsíce. Kniha Sybil header, Virginia Evans. NAKLADATEL Jota, 2026. Zjistit více

Více o knize

Ecocriticism explores the ways in which we imagine and portray the relationship between humans and the environment across many areas of cultural production, including Romantic poetry, wildlife documentaries, climate models, the Hollywood blockbuster The Day After Tomorrow, and novels by Margaret Atwood, Kim Scott, Barbara Kingsolver and Octavia Butler. Greg Garrard’s animated and accessible volume responds to the diversity of the field today and explores its key concepts, including:pollutionpastoralwildernessapocalypseanimalsIndigeneitythe Earth.Thoroughly revised to reflect the breadth and diversity of twenty-first-century environmental writing and criticism, this edition addresses climate change and justice throughout, and features a new chapter on Indigeneity. It also presents a glossary of terms and suggestions for further reading.Concise, clear and authoritative, Ecocriticism offers the ideal introduction to this crucial subject for students of literary and cultural studies.
Naše katalogové číslo
3536911
Originální název
Ecocriticism
Počet stran
254
Vazba
pevná vazba
Rozměr
206×136 mm
Hmotnost
376 g
ISBN
9781032004051
Rok vydání
2023
Jazyk
angličtina
Série
The New Critical Idiom
Nakladatel
Routledge
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Ať člověk utíká, jak chce, sobě samému neunikne. Je to jako se stínem. Pořád se vás to drží.
Kniha: Po otřesech (Haruki Murakami), 2010
Po otřesech
  • Haruki Murakami