Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Byli tady… / They Were Here… (Michal Macháček). Muzeum paměti XX.století, 2025
Kniha: Byli tady… / They Were Here… (Michal Macháček). Muzeum paměti XX.století, 2025

Byli tady… / They Were Here…

Praha jako křižovatka osudů přivítala řadu mimořádných hostů, od vědců a umělců po revolucionáře a státníky, jejichž pražské stopy přibližujeme prostřednictvím archivních... Číst víc

Nakladatel
Muzeum paměti XX.století, 2025
Počet stran
125

Praha jako křižovatka osudů přivítala řadu mimořádných hostů, od vědců a umělců po revolucionáře a státníky, jejichž pražské stopy přibližujeme prostřednictvím archivních fotografií, dobových dokumentů i osobních příběhů. V katalogu je bohatá kolekce... Číst víc

  • Kniha
  • Čeština
Cena: 402 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 5 – 9 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 5 – 9 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Svižný a hravý román o tvrdohlavosti, přátelství a odvaze. Kniha Zapálená starostka, která měla fištróna, Jonas Jonasson. NAKLADATEL Arkona, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Praha jako křižovatka osudů přivítala řadu mimořádných hostů, od vědců a umělců po revolucionáře a státníky, jejichž pražské stopy přibližujeme prostřednictvím archivních fotografií, dobových dokumentů i osobních příběhů. V katalogu je bohatá kolekce historických fotografií, dokumentů a dalšího materiálu, které dokumentují nejen oficiální protokolární události, ale i atmosféru těchto významných okamžiků. autoři textů: Petr Blažek - Tomáš Karabela - Michal Macháček - David Svoboda
Naše katalogové číslo
3228653
Počet stran
125
Rozměr
210×300 mm
Hmotnost
672 g
ISBN
9788090924994
Datum vydání
16. 7. 2025
Jazyk
čeština
Nakladatel
Muzeum paměti XX.století
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nechci na tobě, abys mě měl takhle rád pořád, ale chci, aby sis to pamatoval. Někde ve mně bude vždycky ten člověk, kterým jsem dnes večer.
Kniha: Něžná je noc (Francis Scott Fitzgerald), 2012
Něžná je noc
  • Francis Scott Fitzgerald