Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: From Apology to Utopia (Martti Koskenniemi). Cambridge University Press, 2012
Kniha: From Apology to Utopia (Martti Koskenniemi). Cambridge University Press, 2012

From Apology to Utopia

Presents a critical view of international law as a practice that aims to depoliticise international relations. Drawing from a range of materials, the author demonstrates how... Číst víc

Nakladatel
Cambridge University Press, 2012
Počet stran
704

Presents a critical view of international law as a practice that aims to depoliticise international relations. Drawing from a range of materials, the author demonstrates how international law becomes vulnerable to the contrasting criticisms of being... Číst víc

Naši skřítci o tomto titulu zatím nemají víc informací, ale jakmile je získáme, tuto stránku doplníme.
  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 1 315 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Vražda mezi přáteli, Liz Lawson. NAKLADATEL CooBoo CZ, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize


Presents a critical view of international law as a practice that aims to depoliticise international relations. Drawing from a range of materials, the author demonstrates how international law becomes vulnerable to the contrasting criticisms of being either an irrelevant moralist Utopia or a manipulable façade for State interests. Originally published in English in Finland in 1989, Cambridge is proud to reissue this seminal text, with a new Epilogue in which the author both responds to critiques of the original work, and reflects on the significance of his deconstructive approach today.
Naše katalogové číslo
3115461
Počet stran
704
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
152×229 mm
Hmotnost
1030 g
ISBN
9780521546966
Datum vydání
19. 4. 2012
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Cambridge University Press
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Na dětství nemám jedinou šťastnou vzpomínku. Tím nechci říct, že jsem během těch let nikdy nezakusil pocit štěstí nebo radosti. Utrpení je zkrátka totalitní: vše, co se vymyká jeho záběru, vymaže.
Kniha: Skoncovat s Eddym B. (Édouard Louis), 2018
Skoncovat s Eddym B.
  • Édouard Louis