Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: The AI Con (Emily M. Bender). Vintage, 2025
Kniha: The AI Con (Emily M. Bender). Vintage, 2025

The AI Con

How to Fight Big Tech's Hype and Create the Future We Want

Is AI going to take over the world? Have scientists created an artificial lifeform that can think on its own? Is it going to replace all our jobs? Are we about to enter an age... Číst víc

Nakladatel
Vintage, 2025
Počet stran
288

Is AI going to take over the world? Have scientists created an artificial lifeform that can think on its own? Is it going to replace all our jobs? Are we about to enter an age where computers are better than humans at everything?... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 429 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.
Další knižní vydání
  • Kniha: The AI Con (Emily M. Bender). Vintage, 2026
    Brožovaná vazba
    Angličtina
    Předobjednávka,
    vychází 23. 7. 2026
    Dodavatelé, distributoři a další šikovní lidé intenzivně pracují na tom, abyste si tuto knihu mohli už brzo užít! K dispozici by měla být 23. 7. 2026. Po dodání posíláme do čtyř dní.
    Novinka
    -6 %

    351 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Is AI going to take over the world? Have scientists created an artificial lifeform that can think on its own? Is it going to replace all our jobs? Are we about to enter an age where computers are better than humans at everything?

The answers to these questions, as the expert authors of The AI Con make clear, are 'no', 'they wish', 'LOL', and 'definitely not'. In fact, these fears are all symptoms of the hype being used by tech corporations to justify data theft, motivate surveillance capitalism, and devalue human creativity.

Packed with real-world examples, pithy arguments and expert insights, The AI Con arms you to spot AI hype in all its guises, expose the exploitation and power-grabs it aims to hide, and push back against it at work and in your daily life.
Naše katalogové číslo
3073349
Originální název
The AI Con
Počet stran
288
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
234×153 mm
Hmotnost
625 g
ISBN
9781847928627
Rok vydání
2025
Edice
Populárna veda
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Vintage
Pro koho
pro dospělé
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Existuje teorie, která tvrdí, že kdyby jednou někdo přišel na to, k čemu vesmír je a proč tu je, vesmír by okamžitě zmizel a jeho místo by zaujalo něco ještě mnohem bizarnějšího a nevysvětlitelnějšího. Existuje jiná teorie, která tvrdí, že už se to stalo.