Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Výprava za ptákem času (Loisel Le Tendre). Crew, 2010
Kniha: Výprava za ptákem času (Loisel Le Tendre). Crew, 2010

Výprava za ptákem času

Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispozici. Je jediné řešení. Najít mýtického... Číst víc

4,5 2 hodnocení
Nakladatel
Crew, 2010
224 stran
4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispozici. Je jediné řešení. Najít mýtického tvora, který dokáže zpomalit plynutí času. Kouzelnice Mara posílá dceru Pelissu.. Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Svět Akbaru je v nebezpečí. Prokletý bůh Ramor se brzy uvolní a zaklínadlo na jeho uvěznění zabere víc času, než mají hrdinové k dispozici. Je jediné řešení. Najít mýtického tvora, který dokáže zpomalit plynutí času. Kouzelnice Mara posílá dceru Pelissu za svým bývalým milencem a bývalým hrdinou, stárnoucím Bragonem, aby se ještě jednou vydal na cestu za dobrodružstvím. Výprava za ptákem času je legendární dílo evropského komiksu, které nabízí jak fascinující a nádherně vykreslený svět, tak epický fantasy příběh v dospělém pojetí. V českém vydání vychází kompletní čtyřdílný příběh v jedné knize!
Naše katalogové číslo
98956
Počet stran
224
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
200×270 mm
Hmotnost
685 g
ISBN
9788074490095
Rok vydání
2010
Jazyk
čeština
Nakladatel
Crew
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5
1
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Goran Lenčo
Ověřený zákazník
23.5.2015
fantastická výprava
Je známe, že Francúzi (ale aj Belgičania a podobní pronárodi) majú kvalitné a často... také iné... komiksy stojace v opozícii americkej masovej produkcii. Výprava za ptákem času je dnes už preverená a osvedčená klasika z osemdesiatych rokov. Tvári sa ako typická putovná fantasy s družinou hrdinov, ktorí podstupujú epický quest zakončený dychberúcim finále vo veľkom štýle. Áno, je to kvázi tolkienovská fantasy. Čo mne nevadí, práve naopak, veľmi ma to potešilo. No taký je komiks len na prvý pohľad. Scenárista sa totiž snažil vyhýbať klišé typickým pre žáner a tak bude nakoniec nejeden čitateľ v dobrom prekvapený (ale možno aj zaskočený ;) nejdem sa však uchyľovať k spoileru).
Scenár je veľmi kvalitný (len občas trošičku ukecaný), a tak budete mať pocit ako keby ste čítali naozaj plnokrvný fantasy román - lenže v grafickej podobe.
Kresba je tiež na úrovni. Síce len niektorými scenériami a momentami ohuruje - nie je to vizuálny manifest v štýle Moebia, ale funguje dobre, krásne pomocou obrázkov rozpráva znamenitý príbeh. To musím vyzdvihnúť - ako celok je to výnimočne dobré: prepojenie slova a kresby v tomto prípade tvorí naozaj súdržnú jednotu. Veľmi rýchlo si zvyknete na Loiselov štýl a jeho prácu s farbami (akurát v prvom príbehu je to slabšie, tam ale autor nevyfarboval, to má na svedomí niekto iný.) Autori nám predstavia fascinujúci svet: navštívime skalné mesto Šedošotkov, púštnu citadelu, Chrám zabudnutia, kamenné ruiny v džungli, vysokú horu Nebeský prst, a omnoho viac.
Príbeh u nás vychádza v jednom zväzku - rozdelený na pôvodne štyri samostatne vydané časti. A tu sa dostávame k najväčšiemu lákadlu tohto komiksu. Zaručene dostane každého fanúšika fantasy. Príbeh a vykreslenie deja, prekonávanie rôznorodých smrtiacich nebezpečenstiev a zdolávanie neotrelých nástrah sú najväčším plusom knihy. Čakajú nás bitky, súboje, naháňačky i úteky a... hádanky ;) A všakovaké monštrá no i milé (a nebezpečné) zvieratká :)
Páči sa mi aj vyvážené spojenie dramatických a humorných pasáží a zaujímavé zloženie skupiny. Dievčina Pelissa vládnuca dvoma zbraňami: ohnivým bičom a svojím telom :), starnúci rytier Bragon, povestný hrdina so svojou vernou sekerou, ktorý má však už najlepšie roky za sebou, nešikovný "Neznámy", ktorý sa k výprave dostane akosi omylom, ale ako to už býva, práve on sa ukáže nepostrádateľný. A nakoniec sa pripojí ešte maskovaný bijec so zjazvenou tvárou i dušou.
Tak povedzte mi, kto z vás by odolal nepripojiť sa k výprave aspoň ako čitateľ?

hodnotím ako 5 z 5. Nie, nie je to dokonalé, záver je napríklad až príliš prekombinovaný v snahe ostať za každú cenu originálny, ale pôvodne zamýšľanou štvorkou by som podhodnotil ako veľmi ma to vtiahlo a bavilo. Je to ako stvorené pre každého milovníka fantastických dobrodružstiev.
reagovat

A já doufám, že jednou na hřišti nebo v reklamní agentuře s panoramatickými okny pochopíš, že odvážný není ten, kdo se pouští do rvačky a neví, jestli vyhraje, nebo prohraje. Odvážný je ten, kdo ví, že by vyhrál, ale nechá to být.