Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: I Used to Live Here Once (Miranda Seymour). William Collins, 2022
Kniha: I Used to Live Here Once (Miranda Seymour). William Collins, 2022

I Used to Live Here Once

The Haunted Life of Jean Rhys

‘An absolute belter of a biography’ MARINA HYDEA Times Literary Non-Fiction Book of the Year 2022An LA Times Best Book of the Year 2022An intimate, revealing and profoundly... Číst víc

Nakladatel
William Collins, 2022
448 stran
8 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

‘An absolute belter of a biography’ MARINA HYDEA Times Literary Non-Fiction Book of the Year 2022An LA Times Best Book of the Year 2022An intimate, revealing and profoundly moving biography of Jean Rhys, acclaimed author of Wide Sargasso Sea. Číst víc

  • Pevná vazba
  • Angličtina
Cena: 585 Kč
U dodavatele 3 ks
Posíláme do 4 – 5 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Další knižní vydání (2)
  • Kniha: I Used to Live Here Once (Miranda Seymour). William Collins, 2023
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2023
    Do 4 – 5 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    257 Kč

  • Kniha: I Used to Live Here Once (Miranda Seymour). WW Norton & Co, 2024
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2024
    Více než 30 dní
    Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.

    284 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Komiksové dobrodružství v říši hmyzu. Kniha Insektopolis, Peter Kuper. NAKLADATEL Paseka, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

‘An absolute belter of a biography’ MARINA HYDEA Times Literary Non-Fiction Book of the Year 2022An LA Times Best Book of the Year 2022An intimate, revealing and profoundly moving biography of Jean Rhys, acclaimed author of Wide Sargasso Sea. An obsessive and troubled genius, Jean Rhys is one of the most compelling and unnerving writers of the twentieth century. Memories of a conflicted Caribbean childhood haunt the four fictions that Rhys wrote during her extraordinary years as an exile in 1920s Paris and later in England. Rhys’s experiences of heartbreak, poverty, notoriety, breakdowns and even imprisonment all became grist for her writing, forming an iconic ‘Rhys woman’ whose personality – vulnerable, witty, watchful and angry – was often mistaken, and still is, for a self-portrait.Many details of Rhys’s life emerge from her memoir, Smile Please and the stories she wrote throughout her long and challenging career. But it’s a shock to discover that no biographer – until now – has researched the crucial seventeen years that Rhys spent living on the remote Caribbean island of Dominica; the island which haunted Rhys’s mind and her work for the rest of her life.Luminous and penetrating, Seymour’s biography reveals a proud and fiercely independent artist, one who experienced tragedy and extreme poverty, alcohol and drug dependency, romantic and sexual turmoil – and yet was never a victim. I Used to Live Here Once enables one of our most excitingly intuitive biographers to uncover the hidden truth about a fascinatingly elusive woman. The figure who emerges for Seymour is powerful, cultured, self-mocking, self-absorbed, unpredictable and often darkly funny. Persuasive, surprising and compassionate, this unforgettable biography brings Jean Rhys to life as never before.
Naše katalogové číslo
2923555
Originální název
I Used to Live Here Once
Počet stran
448
Vazba
pevná vazba
Rozměr
242×163 mm
Hmotnost
712 g
ISBN
9780008353254
Datum vydání
12. 5. 2022
Jazyk
angličtina
Nakladatel
William Collins
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Ať člověk utíká, jak chce, sobě samému neunikne. Je to jako se stínem. Pořád se vás to drží.
Kniha: Po otřesech (Haruki Murakami), 2010
Po otřesech
  • Haruki Murakami