Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Conservatism (Yoram Hazony). Forum Publishing, 2026
Kniha: Conservatism (Yoram Hazony). Forum Publishing, 2026

Conservatism

A Rediscovery

'The most convincing and thorough evisceration and dismissal of Enlightenment political thought in the last 70 years' WASHINGTON TIMES Číst víc

Nakladatel
Forum Publishing, 2026
Počet stran
480

'The most convincing and thorough evisceration and dismissal of Enlightenment political thought in the last 70 years' WASHINGTON TIMES Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 423 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 4 – 5 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!
Další knižní vydání
  • Kniha: Conservatism (Yoram Hazony). Forum Publishing, 2022
    Pevná vazba
    Angličtina, 2022
    Do 4 – 5 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    572 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Od autorky bestselleru Divé ženy. Kniha Sirény, Emilia Hart. NAKLADATEL Kontrast, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

The idea that conservatism amounts to little more than being in favour of free market capitalism and a small state—widely held for decades—is seriously mistaken.Award-winning political theorist Yoram Hazony argues that the best hope for Western democracy is to return to a genuine conservatism that is distinct from the hollow promises of contemporary economic and social liberalism. He explains how this great Anglo-American conservative tradition – rooted in empiricism, faith and the nation – emerged and developed in England in the thought of men like Richard Hooker and Edmund Burke, and later inspired American figures ranging from the Federalists to Lincoln. He analyses how this tradition was corrupted and subverted from the 1960s onwards by the right’s misconceived embrace of ‘fusionism’ and liberalism, and how it can be revived today to respond to an era of progressive hegemony.Reflecting on his own first-hand experiences - and the importance of personal behaviour, piety and virtue in rebuilding the culture and politics of conservatism – Hazony makes a powerful counter-cultural case for a revivified conservatism that no-one dissatisfied with the current state of the political right can afford to miss.
Naše katalogové číslo
3509973
Originální název
Conservatism
Počet stran
480
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
198×129 mm
Hmotnost
386 g
ISBN
9781800752351
Rok vydání
2026
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Forum Publishing
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Když chceš hrát o trůny, můžeš buď vyhrát, nebo zemřít. Jiná cesta není.
Kniha: Hra o trůny (George R.R. Martin), 2017
Hra o trůny
  • George R.R. Martin