Píseň L. - Veronika Opatřilová, Prostor, 2024

Naši skřítci doporučují

Spalující bůh - R.F. Kuang, Host, 2024

Více o produktu

Knižní outfit pro váš telefon!
Novodobí knihomolové, kteří nechtějí zmeškat žádnou novinku, používají telefony, aby mezi sebou mohli komunikovat na vzdálenosti ještě delší, než za sedmero horami a sedmero řekami. Jenže telefony často nezapadají do knihomolského lifestylu, a proto jsme se rozhodli, že nejen vás, ale taky vaše telefony ohákneme do knižního outfitu :-). Tak neváhejte a vyberte si jeden z knihomolských krytů i pro váš telefon!
Připravili jsme pro vás hned několik verzí, které vám připomenou slavné knihomolské hrdiny nebo soutěže. Lehoučký a tenký kryt z polykarbonátu má kvalitní, oděrkám vzdorující potisk a váš telefon v něm bude v maximálním bezpečí.
Kryt má minimální vliv na celkovou velikost a váhu zařízení a nikterak neomezuje přístup k ovládání telefonu ani k portům pro připojení.
Kryty jsou s láskou ke knihám a čtenářům vyráběny na Slovensku v Bratislavě.

Knihomolské kryty budou vyrobeny na míru telefonu, který si vyberete (varianty najdete po pravé straně nahoře) a jakmile si vytvoříte objednávku, pustí se knižní skřítci do práce. Nebojte, nebudete čekat dlouho, za pár dní bude kryt na cestě k vám!
Číst víc

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

3,0 / 5

2 hodnocení

1
0
0
0
1

Jak se líbil produkt vám?

Čtenářské recenze

Sabina
Neověřený nákup
19.3.2019
Je to úžasná věc a nádherná ve , jen je škoda že je jen pro uživatele Apple a Samsung. Někdo kdo má Xiaomi jako já má hold smůlu. A to se mi opravdu hodně líbí. Číst víc
Jana
Neověřený nákup
16.10.2021
Škoda, že martinusácké „kryty na mobil“ nejsou třeba v podobě obyčejných textilních pouzder třeba se zapínáním na patentku, knoflík nebo zip, to by bylo univerzálnější pro spoustu různých mobilů nebo třeba i pro tablety. Třeba zrovna knižní šifra je tak povedené téma, inteligentní i vizuálně skvěle zvládnuté, že bych si to hned koupila pro telefon i tablet a měla o zábavu s luštěním postaráno já i přátelé okolo mne, komu bych pouzdro půjčila :-) Číst víc

„Život je jako oceán. Cokoli špatného nebo dobrého do něj vhodíme, se nám vrátí.“