Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Rebrík, jún 2024 (Don Bosco). Don Bosco, 2024
Rebrík, jún 2024 (Don Bosco). Don Bosco, 2024

Rebrík, jún 2024

10. číslo, 34. ročník

    Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? A že Mariánska priekopa s hĺbkou 10 916 m je najhlbšou morskou priekopou na svete?... Číst víc

    10. díl série
    Časopis Rebrík 2023/2024
    Věk
    6+
    Výrobce
    Don Bosco, 2024

    Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? A že Mariánska priekopa s hĺbkou 10 916 m je najhlbšou morskou priekopou na svete? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka... Číst víc

    Cena: 73 Kč
    U dodavatele
    Posíláme do 1 – 2 dnů
    Tento produkt momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ho dokážeme sehnat a odeslat do 1 – 2 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    Potřebujete poradit knihu?

    Zeptejte se online knihkupce!

    Knihomolský pomocník

    Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

    • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
    • Knihomolská záložka ke každému nákupu
    • Více než 9 000 výdejních míst

    Naši skřítci doporučují

    Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

    Více o produktu

    V júnovom Rebríku je voda všade okolo nás

    Viete, že 75 % živého stromu tvorí voda? Že zvuk sa šíri vo vode rýchlejšie ako vo vzduchu? A že Mariánska priekopa s hĺbkou 10 916 m je najhlbšou morskou priekopou na svete? Toto a omnoho viac zaujímavostí o vode sa dozviete v Téme júnového Rebríka Voda okolo nás.

    Čo robiť cez prázdniny, aby boli plné zábavy, radosti, tvorivých činností i zaujímavých objavov? Odpoveď čitateľom ponúka prílohová štvorstrana Na pestré prázdniny. Je to knižočka s nápadmi, v ktorých nechýba voda – návod na výrobu lodičky z korkových štupľov, zväčšovanie pomocou vody, maľovanie farebným ľadom a mnoho ďalších veselých aktivít.
    Aj vo Svätom písme sa mnohokrát píše o vode. Ak čitatelia správne odpovedia na otázky o vode v Biblii, ktoré nájdu na 25. strane, zistia, ktorý okamih s vodou je v našom živote najdôležitejší.
    Naši kamaráti Janko, Peťo a Katka po dlhom pátraní prišli až do Hronského Beňadiku, kam ich priviedol list strýka saleziána. Už nie sú ďaleko od pokladu. Podarí sa im ho získať? To sa dozviete v závere komiksu Po stopách pokladu.
    Naše katalogové číslo
    2530947
    Počet stran
    32
    Vazba
    brožovaná vazba
    Rozměr
    205×297 mm
    Jazyk
    slovenština
    Rok vydání
    2024
    Edice
    Časopis Rebrík
    Věkové doporučení
    6+
    Kategorizace

    Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

    Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

    Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

    Hodnocení

    Jak se líbil produkt vám?

    Nakladatelství Don Bosco

    Obchodní název
    Vydavateľstvo Don Bosco, s.r.o.
    Adresa
    Miletičova 7
    821 08 Bratislava
    Slovenská republika
    E-mail
    donbosco@donbosco.sk
    Na ty, kteří jsou jiní, číhá nebezpečí za každým rohem.