Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Notes from a Small Island (Bill Bryson). Black Swan, 2015
Kniha: Notes from a Small Island (Bill Bryson). Black Swan, 2015

Notes from a Small Island

In 1995, before leaving his much-loved home in North Yorkshire to move back to the States for a few years with his family, Bill Bryson insisted on taking one last trip around... Číst víc

4,5 2 hodnocení
Nakladatel
Black Swan, 2015
384 stran
7 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

In 1995, before leaving his much-loved home in North Yorkshire to move back to the States for a few years with his family, Bill Bryson insisted on taking one last trip around Britain, a sort of valedictory tour of the green and kindly island that ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 387 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.
Další knižní vydání (3)
  • Kniha: Notes from a Small Island (Bill Bryson). Nick Hern Books, 2023
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2023
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
  • Kniha: Notes from a Small Island (Bill Bryson). Black Swan, 1998
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 1998
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
  • Kniha: Zápisky z malého ostrova (Bill Bryson). Plus, 2010
    Pevná vazba
    Čeština, 2010
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Martinusácke 3K odznaky. Kniha. Káva. Koláč. Chci odznaky

Více o knize

In 1995, before leaving his much-loved home in North Yorkshire to move back to the States for a few years with his family, Bill Bryson insisted on taking one last trip around Britain, a sort of valedictory tour of the green and kindly island that had so long been his home. His aim was to take stock of the nation's public face and private parts (as it were), and to analyse what precisely it was he loved so much about a country that had produced Marmite; a military hero whose dying wish was to be kissed by a fellow named Hardy; place names like Farleigh Wallop, Titsey and Shellow Bowells; people who said 'Mustn't grumble', and ‘Ooh lovely' at the sight of a cup of tea and a plate of biscuits; and Gardeners' Question Time. Notes From A Small Island was a huge number-one bestseller when it was first published, and has become the nation's most loved book about Britain, going on to sell over two million copies.
Naše katalogové číslo
227124
Počet stran
384
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
127×198 mm
Hmotnost
272 g
ISBN
9781784161194
Rok vydání
2015
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Black Swan
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5
1
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

NoirOrioN
Neověřený nákup
12.12.2013
4 *, a to je poslabší Bill...
Áno, dávam 4 hviezdičky, hoci je to možno najslabšia kniha zo 4, čo som od B.B. čítal (Hlavou dole, Apalačská cesta a História takmer všetkého). Ale je to Bill Bryson a zrejme mám pre neho slabosť. Má svojský jazyk a najmä humor. V tejto knihe bol prer mňa prekvapujúco dosť pesimistický, takmer každej dedinke a mestu vytkol pochmúrnosť, architektúru. Dosť mi chýbali dialógy. Najlepšie je tu však dané na koniec - popis škótskej krčmičky s dvomi pijanmi a ja som sa zvíjal na gauči v kŕčoch a slzy mi tiekli krížom. A potom ten pekný koniec. Už sa teším tuto na Dom od neho. Bill Bryson - taký anglo-americký Filan...kto by nevedel. :-)
stajes
Neověřený nákup
30.12.2010
pre anglofilov
Mne sa kniha paci velmi, lebo poznam anglicke prostredie a sposoby Anglicanov, ako ich opisuje autor. Tazko povedat, ci bude kniha bavit aj citatela, ktory bude musiet pouzit fantaziu pri predstaveni si prostredia, v akom sa putovanie autora odohrava. Autor pouziva prijemny sarkazmus, ktorym ma miestami skvelo pobavil. Ja osobne odporucam, aj ked kazdy ma iny vkus.
PS: Ak niekto zdiela podobny nazor na tuto kniihu, chcela by som sa opytat, ake ine cestopisy o Britanii existuju.

Mysl je místo samo o sobě, které samo sobě může udělat nebe z pekla a peklo z nebe.
Kniha: Ztracený ráj (John Milton), 2015
Ztracený ráj
  • John Milton