Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: WORLDBUILDING (Hatje Cantz). Hatje Cantz, 2024
Kniha: WORLDBUILDING (Hatje Cantz). Hatje Cantz, 2024

WORLDBUILDING

Gaming and Art in the Digital Age

    WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age examines the relationship between gaming and timebased media art... Číst víc

    Nakladatel
    Hatje Cantz, 2024
    Počet stran
    296

    WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age examines the relationship between gaming and timebased media art... Číst víc

    • Brožovaná vazba
    • Angličtina
    Cena: 1 138 Kč
    U dodavatele 2 ks
    Posíláme do 3 – 7 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 3 – 7 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    Potřebujete poradit knihu?

    Zeptejte se online knihkupce!

    Knihomolský pomocník

    Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

    • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
    • Knihomolská záložka ke každému nákupu
    • Více než 9 000 výdejních míst

    Naši skřítci doporučují

    Stephen King, Vstupte do mysli vraha. Kniha Pan Mercedes, Stephen King. Nakladatelstvi Beta-Dobrovsky, 2026. Zjistit více

    Více o knize

    Alternative Realities

    WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age WORLDBUILDING: Gaming and Art in the Digital Age examines the relationship between gaming and timebased media art. It is the first transgenerational show of this scope to survey how contemporary artists worldwide are appropriating the aesthetics and technology of gaming as their form of expression. Commissioned by the Julia Stoschek Foundation and curated by Hans Ulrich Obrist, the exhibition features works by more than 50 artists, including Rebecca Allen, Cory Arcangel, LaTurbo Avedon, Meriem Bennani, Ian Cheng, Cao Fei, Harun Farocki, Porpentine Charity Heartscape, Pierre Huyghe, Rindon Johnson, KAWS, Sondra Perry, Jacolby Satterwhite, Sturtevant, and Suzanne Treister.

    This catalogue is conceptualized as a future standard reference in the field in close collaboration with Hans Ulrich Obrist. In addition to texts by contemporary theorists, curators, and critics on the individual works, a series of newly commissioned contributions will investigate various perspectives on the intersection of gaming and time-based media art.
    Naše katalogové číslo
    2423863
    Originální název
    WORLDBUILDING
    Počet stran
    296
    Vazba
    brožovaná vazba
    Rozměr
    275×215 mm
    Hmotnost
    786 g
    ISBN
    9783775756341
    Rok vydání
    2024
    Jazyk
    angličtina
    Nakladatel
    Hatje Cantz
    Kategorizace

    Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

    Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

    Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

    Hodnocení

    Jak se líbila kniha vám?

    V tajemstvích je síla. A ta síla slábne, když se o ně někdo rozdělí, takže je nejlepší, když se tajemství udržují, a udržují se pořádně. Když se o tajemství podělíš, o opravdová tajemství, o ta důležitá, dokonce jen s jedním jediným člověkem, změní je to. Když si je napíšeš, je to ještě horší, protože se nedá odhadnout, kolik lidí je uvidí na papíře, ať jsi s tím sebeopatrnější. Takže když už máš tajemství, je opravdu nejlepší je udržovat, jak pro jejich vlastní dobro, tak pro tvoje.
    Kniha: Noční cirkus (Erin Morgenstern), 2020
    Noční cirkus
    • Erin Morgenstern