Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: The Oxford Dictionary of Proverbs (Jennifer Speake). OUP Oxford, 2004
Kniha: The Oxford Dictionary of Proverbs (Jennifer Speake). OUP Oxford, 2004

The Oxford Dictionary of Proverbs

A proverb is a common saying which offers advice or presents a moral in a short or pithy manner. In the past, proverbs had the status of universal truths and were used to prove... Číst víc

Nakladatel
OUP Oxford, 2004
400 stran
7-8 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

A proverb is a common saying which offers advice or presents a moral in a short or pithy manner. In the past, proverbs had the status of universal truths and were used to prove an argument... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Cena: 439 Kč
Na objednávku
Dodání může trvat více než 30 dní
Tento produkt je na objednávku a jeho dodání může trvat i více než 30 dnů. Uděláme ale všechno pro to, abychom vaši objednávku odeslali co nejdříve a o její cestě vás budeme včas informovat.
Další knižní vydání
  • Kniha: The Oxford Dictionary of Proverbs (Jennifer Speake). Oxford University Press, 2015
    Brožovaná vazba
    Angličtina, 2015
    Do 24 – 29 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 24 – 29 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    363 Kč

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Poslední den dětství. Kniha Vysvědčení, Zlý Urban. NAKLADATEL Kalibr, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

A proverb is a common saying which offers advice or presents a moral in a short or pithy manner. In the past, proverbs had the status of universal truths and were used to prove an argument: the fact that new proverbs are still coming into being shows how these neat expressions are still valued and used. Modern proverbs have many different origins (for example 'garbage in, garbage out' comes from computing, while 'there's no such thing as free lunch' comes from economics), but people still look for a vivid and concrete image to make their point. Now available in paperback, this brand new edition is a valuable updating and revision of the well-loved classic, the Concise Oxford Dictionary of Proverbs, with increased coverage of 1,100 proverbs. Presented in a thoroughly reader-friendly style yet staying true to the scholarly standards that have characterized earlier editions, it offers more detailed annotation and up-to-the-minute citations from around the English-speaking world. New additions include 'another day, another dollar', 'bad things come in threes', 'better to live one day as a tiger than a thousand years as a sheep', and 'there is more than one way to skin a cat', with new illustrative quotations putting proverbs in their historical context. This edition also contains a full thematic index.
Naše katalogové číslo
2209713
Počet stran
400
Vazba
brožovaná vazba
ISBN
9780198608943
Rok vydání
2004
Jazyk
angličtina
Nakladatel
OUP Oxford
Pro koho
pro žáky
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Proti některým částem svého já zůstáváme bezmocní.
Kniha: Osamělost prvočísel (Paolo Giordano), 2021
Osamělost prvočísel
  • Paolo Giordano