Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Přemyslovci 6: První král

Výpravný historický román z drsného 11. století vypráví o prvním českém králi Vratislavovi, který pomohl Jindřichu IV. při císařské korunovaci v Římě. Ačkoliv byl Vratislav... Číst víc

6. díl série
Přemyslovci
Nakladatel
Šulc - Švarc, 2023
320 stran
6-7 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Výpravný historický román z drsného 11. století vypráví o prvním českém králi Vratislavovi, který pomohl Jindřichu IV. při císařské korunovaci v Římě. Ačkoliv byl Vratislav druhorozený a nastoupil na trůn po bratru Spytihněvovi... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Cena: 373 Kč
U dodavatele 5 ks
Posíláme do 4 – 6 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 6 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Letní hosté, Tess Gerritsen. NAKLADATEL Kalibr, 2026. Chci si přečíst.
Výpravný historický román z drsného 11. století vypráví o prvním českém králi Vratislavovi, který pomohl Jindřichu IV. při císařské korunovaci v Římě. Ačkoliv byl Vratislav druhorozený a nastoupil na trůn po bratru Spytihněvovi, stal se mocným panovníkem, vyznal se v říšské i kuriální politice, jeho manželky Adléta Uherská a Svatava Polská byly mimořádné ženy, které povznesly jeho dvůr na královskou úroveň. Vratislav budoval Pražský hrad i kapitulu na Vyšehradě a jeho život provázela válečná i milostná dobrodružství. Byl to první český panovník, kterému poddaní určili přívlastek Laskavý, a on jim vládl déle než třicet let.
Naše katalogové číslo
2190053
Počet stran
320
Vazba
pevná vazba
Rozměr
180×250 mm
Hmotnost
684 g
ISBN
9788072444977
Datum vydání
6. 10. 2023
Styl
napínavý, historický, dobrodružný
Jazyk
čeština
Původ
Česko
6. díl série
Přemyslovci
Nakladatel
Šulc - Švarc
Pro koho
pro muže, pro ženy
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Mysl je místo samo o sobě, které samo sobě může udělat nebe z pekla a peklo z nebe.
Kniha: Ztracený ráj (John Milton), 2015
Ztracený ráj
  • John Milton