Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Divina (Ikar). Ikar, 2007
Kniha: Divina (Ikar). Ikar, 2007

Divina

    Srstnatá a pernatá hydina patrí už tradične k exkluzívnym potravinám, ktoré obohatia každú slávnostnú tabuľu. S našimi receptmi na rýchlu prípravu jedál na panvici by sme vám... Číst víc

    5,0 4 hodnocení
    Nakladatel
    Ikar, 2007
    Počet stran
    160

    Srstnatá a pernatá hydina patrí už tradične k exkluzívnym potravinám, ktoré obohatia každú slávnostnú tabuľu. S našimi receptmi na rýchlu prípravu jedál na panvici by sme vám chceli ukázať, že môžete spestriť aj bežný obed či večeru... Číst víc

    • Pevná vazba
    • Slovenština
    Vyprodané
    Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

    Potřebujete poradit knihu?

    Zeptejte se online knihkupce!

    Knihomolský pomocník

    Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

    • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
    • Knihomolská záložka ke každému nákupu
    • Více než 9 000 výdejních míst

    Naši skřítci doporučují

    Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst

    Více o knize

    Srstnatá a pernatá hydina patrí už tradične k exkluzívnym potravinám, ktoré obohatia každú slávnostnú tabuľu. S našimi receptmi na rýchlu prípravu jedál na panvici, drobnosťami na zahryznutie a modernými obmenami by sme vás chceli nadchnúť pre neobvyklé chuťové kompozície a ukázať vám, že môžu spestriť aj bežný obed či večeru. Pripravili sme aj niečo pre náročných priaznivcov jedál z diviny - okrem polievok a terín ponúkame mnoho receptov na klasické veľké pečienky. Vďaka podrobnému opisu pracovného postupu sa do prípravy takého srnčieho stehna môžu pustiť aj úplní začiatočníci!
    Naše katalogové číslo
    38481
    Počet stran
    160
    Vazba
    pevná vazba
    Rozměr
    215×276 mm
    Hmotnost
    851 g
    ISBN
    9788055113869
    Rok vydání
    2007
    Edice
    Grilovanie, Divina, Wok
    Jazyk
    slovenština
    Nakladatel
    Ikar
    Kategorizace

    Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

    Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

    Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

    Hodnocení

    5,0 / 5
    4
    0
    0
    0
    0

    Jak se líbila kniha vám?

    Nakladatelství Ikar

    Obchodní název
    IKAR, a.s.
    Adresa
    Miletičova 23
    821 09 Bratislava
    Slovenská republika
    E-mail
    ikar@ikar.sk
    Kde leží tvůj poklad, tam bude i tvé srdce.