Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Císař: Brány Říma (Conn Iggulden). Baronet, 2003
Kniha: Císař: Brány Říma (Conn Iggulden). Baronet, 2003

Císař: Brány Říma

Mimořádně čtivý historický román, který vypráví o první etapě života velikého Gaia Julia Caesara, budoucího vládce všemocného Říma, a zároveň představuje první díl obsáhlé ságy... Číst víc

3,8 4 hodnocení
Série
Císař
Nakladatel
Baronet, 2003
400 stran
7-8 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Mimořádně čtivý historický román, který vypráví o první etapě života velikého Gaia Julia Caesara, budoucího vládce všemocného Říma, a zároveň představuje první díl obsáhlé ságy zachycující celou jeho životní pouť... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Letní hosté, Tess Gerritsen. NAKLADATEL Kalibr, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Mimořádně čtivý historický román, který vypráví o první etapě života velikého Gaia Julia Caesara, budoucího vládce všemocného Říma, a zároveň představuje první díl obsáhlé ságy zachycující celou jeho životní pouť. Osmiletý Gaius prožívá na venkovské usedlosti svého otce Julia, neochvějného zastánce republikánských zásad, všední radosti a strasti, které se příliš neliší od těch, jakými žijí děti i dnes. Nerozlučným druhem jeho dětských rozpustilostí je mu rodiči adoptovaný sirotek Marcus. Obrat v poklidném životě chlapců způsobí bývalý gladiátor Renius, kterého jim Julius určí za cvičitele vojenských dovedností. Pod jeho tvrdým velením se z nich stanou nezdolní a houževnatí bojovníci. Osmdesátá léta posledního století před zlomem letopočtu poznamenal boj mezi římskými konzuly Mariem a Sullou. První část ságy končí nástupem Sullovy diktatury a odchodem čerstvě ženatého Caesara do exilu.
Naše katalogové číslo
76265
Počet stran
400
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
130×200 mm
Hmotnost
340 g
ISBN
8072145967
Rok vydání
2003
Styl
historický
Jazyk
čeština
Série
Císař
Nakladatel
Baronet
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

3,8 / 5
1
2
0
1
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Ověřený zákazník
1.5.2025
Conn Iggulden nás v tejto knihe zoberie do starovekého Ríma. V časoch keď Rím je republika. Hlavnou postavou je tam Ceasar konkrétne jeho detstvo a mladosť. Ten zohral významnú rolu v histórii. Kniha sa dobre čítala, že by sa mi nepáčila to nemôžem povedať.
reagovat

Nakladatelství Baronet

Obchodní název
Nakladatelství Baronet
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
baronet@albatrosmedia.cz
Opravdu mě po dočtení dorazilo, že když skončíte se čtením, přejete si, aby byl autor váš úžasný kamarád a mohli jste mu zavolat, kdykoliv se vám chtělo.
Kniha: Kdo chytá v žitě (Jerome David Salinger), 2021
Kdo chytá v žitě
  • Jerome David Salinger