Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Parrésia XV. (Pavel Mervart). Pavel Mervart, 2022
Kniha: Parrésia XV. (Pavel Mervart). Pavel Mervart, 2022

Parrésia XV.

Revue pro východní křesťanství

    V předkládaném čísle naší revue čtenáři naleznou tematický blok „Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii“. Chronologická šíře má naznačit, že počátky křesťanství na... Číst víc

    15. díl série
    Parresia
    Nakladatel
    Pavel Mervart, 2022
    Počet stran
    426

    V předkládaném čísle naší revue čtenáři naleznou tematický blok „Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii“. Chronologická šíře má naznačit, že počátky křesťanství na Arabském poloostrově sahají daleko hlouběji, než se obecně soudí, a místní... Číst víc

    • Brožovaná vazba
    • Čeština, angličtina
    Cena: 253 Kč
    U dodavatele > 5 ks
    Posíláme do 2 – 4 dnů
    Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 2 – 4 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

    Potřebujete poradit knihu?

    Zeptejte se online knihkupce!

    Knihomolský pomocník

    Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

    • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
    • Knihomolská záložka ke každému nákupu
    • Více než 9 000 výdejních míst

    Naši skřítci doporučují

    Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.

    Více o knize

    V předkládaném čísle naší revue čtenáři naleznou tematický blok „Křesťané v předislámské a raně islámské Arábii“. Chronologická šíře má naznačit, že počátky křesťanství na Arabském poloostrově sahají daleko hlouběji, než se obecně soudí, a místní náboženský kvas procházel bouřlivým vývojem s několika zásadními zvraty. Všech pět příspěvků přináší nejen originální výzkum českých badatelů, nýbrž také u nás dosud neznámé překlady pramenů ze syrské aramejštiny a arabštiny. K tématu se dále váže rozhovor s arabistkou, syroložkou a hebraistkou dr. Mladou Mikulicovou, esej prof. Luboše Kropáčka a několik recenzí aktuálních publikací.
    I dále nabízíme mnoho zajímavého – mj. zamyšlení nad performativní složkou východní liturgie, stať o vztazích Řádu německých rytířů s Byzancí a Uherským královstvím, dva články zkoumající na základě unikátních archivních dokumentů česko-arménské vztahy ve 20. století a rovněž překlad dvou textů raně křesťanského afrického biskupa Cypriána z Karthága.
    Naše katalogové číslo
    1404077
    Počet stran
    426
    Vazba
    brožovaná vazba
    Rozměr
    150×230 mm
    Hmotnost
    716 g
    ISBN
    9788074655050
    Datum vydání
    4. 2. 2022
    Jazyk
    čeština, angličtina
    Původ
    Česko
    15. díl série
    Parresia
    Nakladatel
    Pavel Mervart
    Pro koho
    pro křesťany
    Kategorizace

    Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

    Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

    Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

    Hodnocení

    Jak se líbila kniha vám?

    Jestli něco dělá ze světa peklo, tak naše očekávání, že by to měl být ráj.
    Kniha: Prokletí (Chuck Palahniuk), 2012
    Prokletí
    • Chuck Palahniuk