Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Klára a Jákob (Marta Zapletalová). Daranus, 2008
Kniha: Klára a Jákob (Marta Zapletalová). Daranus, 2008

Klára a Jákob

Hlavní hrdince této knížky je sedmnáct... Klára je ale tak trochu jiná než ostatní holky. Také ona má hlavu má plnou vztahů, sexu a všeho možného, také ona navazuje známosti s... Číst víc

Věk
14-18
Nakladatel
Daranus, 2008
152 stran
3-4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Hlavní hrdince této knížky je sedmnáct... Klára je ale tak trochu jiná než ostatní holky. Také ona má hlavu má plnou vztahů, sexu a všeho možného, také ona navazuje známosti s druhým pohlavím a hledá toho pravého... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Daniel Hurst, Každá lež má svou cenu. Kniha Doktorova milenka, Daniel Hurst. Nakladatelství Kalibr, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Hlavní hrdince této knížky je sedmnáct... Klára je ale tak trochu jiná než ostatní holky. Také ona má hlavu plnou vztahů, sexu a všeho možného, také ona navazuje známosti s druhým pohlavím a hledá toho pravého. Ale její hledání je složitější - touží po někom, s kým si bude zcela rozumět, někoho, kdo bude schopen sdílet její bohatý vnitřní svět. Po několika vzplanutích a nepříliš vydařených pokusech navázat uspokojivý vztah potkává Klára toho, ze kterého by jednou, až čas dozraje, chtěla udělat taťku, a kvůli kterému by se jednou, v daleké budoucnosti, chtěla proměnit v mamku. Věří, že s Jákobem dokážou projít životem ruku v ruce, a je ochotná, pokud to bude nezbytně nutné a nedokáže zůstat mladá aspoň do sta, vedle něj i zestárnout. Příběh Klára a Jákob je po knihách Jak si udělat pořádek v těle, v hlavě a v srdci a Editin deník dalším literárním počinem spisovatelky Marty Zapletalové, manželky spisovatele a scenáristy Zdeňka Zapletala.
Naše katalogové číslo
68909
Počet stran
152
Vazba
pevná vazba
Rozměr
120×170 mm
Hmotnost
196 g
ISBN
9788086983523
Rok vydání
2008
Věkové doporučení
14-18
Jazyk
čeština
Nakladatel
Daranus
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Daranus

Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.