Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Kuchařka na cesty

100 jednoduchých receptů k vaření

Věřte nebo ne, ale i v divoké přírodě či na chatě u lesa s velmi špatným kuchyňským vybavením lze vyrobit mnoho chutných specialit. Autor knihy, zkušený kuchař i cestovatel, má... Číst víc

Nakladatel
Computer Press, 2009
Počet stran
96

Věřte nebo ne, ale i v divoké přírodě či na chatě u lesa s velmi špatným kuchyňským vybavením lze vyrobit mnoho chutných specialit. Autor knihy, zkušený kuchař i cestovatel, má pro vás připraveno mnoho tipů... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Simona Monyova, Kde končí láska a začína manipulace. Kniha Deník citového vyděrače, Simona Monyova. Nakladatelství  Belami, 2026. Chci si přečíst
Věřte nebo ne, ale i v divoké přírodě či na chatě u lesa s velmi špatným kuchyňským vybavením lze vyrobit mnoho chutných specialit. Autor knihy, zkušený kuchař i cestovatel, má pro vás připraveno mnoho tipů, jak si zpříjemnit někdy náročné, deštivé či jinak úmorné cestování něčím teplým a výtečným do žaludku. Tato kuchařka, plná snadných, rychlých a levných receptů, je určena především pro všechny (vysokohorské) turisty, poutníky, trekaře, vodáky či chataře a chalupníky, kteří mají k dispozici pouze ešus či kotlík (zdatnější z nich třeba i pánvičku) a k zatápění oheň, plynový vařič a maximálně gril.

V úvodu se dozvíte mnoho užitečných informací o tom, které nástroje či nádoby si s sebou na cesty vzít, na které koření a jiné ochucovadlo jistě nezapomenout, i o tom, jak cestování snášejí některé potraviny ve vašem batohu.

Následuje část zásadní, tedy receptová. V té najdete osvědčené cestovatelské polévky, vydatné vodácké předkrmy a chuťovky, vydatná poutnická jídla z jednoho hrnce a další hlavní chody (ty s použitím turistického salámu jsou samozřejmostí). Jídla masitá i bezmasá, vařená, opékaná i grilovaná.

Šťastnou cestu a dobrou chuť!
Naše katalogové číslo
64894
Počet stran
96
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
148×210 mm
Hmotnost
154 g
ISBN
9788025120804
Rok vydání
2009
Jazyk
čeština
Nakladatel
Computer Press
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Computer Press

Obchodní název
Computer Press, a.s.
Adresa
Mickiewiczova 9
811 07 Bratislava
Slovenská republika
Jestli něco dělá ze světa peklo, tak naše očekávání, že by to měl být ráj.
Kniha: Prokletí (Chuck Palahniuk), 2012
Prokletí
  • Chuck Palahniuk