Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Původ člověka (Douglas Palmer). Slovart CZ, 2009
Kniha: Původ člověka (Douglas Palmer). Slovart CZ, 2009

Původ člověka

Ilustrovaná historie lidské evoluce

Jak se vyvinul Homo sapiens, čím se lidé liší od svých lidoopích předchůdců nebo jak se lidské populace rozšířily do celého světa, takové otázky si klademe v různých formách už... Číst víc

5,0 1 hodnocení
Nakladatel
Slovart CZ, 2009
Počet stran
190

Jak se vyvinul Homo sapiens, čím se lidé liší od svých lidoopích předchůdců nebo jak se lidské populace rozšířily do celého světa, takové otázky si klademe v různých formách už od doby, kdy jsme se stali člověkem myslícím, to je přibližně 200 000 let... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Temná YA fantasy od autorky série Ranhojička. Kniha Lovkyně stínů, Lynette Noni. NAKLADATEL Nakladatelství Fragment, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Jak se vyvinul Homo sapiens, čím se lidé liší od svých lidoopích předchůdců nebo jak se lidské populace rozšířily do celého světa, takové otázky si klademe v různých formách už od doby, kdy jsme se stali člověkem myslícím, to je přibližně 200 000 let. Dr. Palmer pohlíží ve svém Původu člověka na toto zkoumání lidské prehistorie z perspektivy 21. století. Shrnuje informace vytěžené z fosilních nálezů, vzorků DNA vyhynulých lidí i dalších zdrojů a vytváří z nich obsáhlý přehled současného stavu poznání o postupném vývoji a šíření člověka do různých částí světa. - Nejnovější archeologické objevy a aktuální genetické poznatky se spojují s jedinečným využitím map, z nichž čtenář získává jasnější představu o dějinách lidské evoluce. - Poutavý text bohatě doplňují na zakázku vytvořené podrobné mapy, ilustrace a fotografie. - Mezi náměty patří i vliv proměn klimatu a prostředí na naše předchůdce, vývoj užívání nástrojů a umění nebo to, kdy, jak a proč se dávní lidé rozšířili za hranice Afriky.
Naše katalogové číslo
63594
Počet stran
190
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
240×305 mm
Hmotnost
1229 g
ISBN
9788073911614
Rok vydání
2009
Jazyk
čeština
Nakladatel
Slovart CZ
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
1
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Slovart CZ

Obchodní název
Nakladatelství Slovart, s.r.o.
Adresa
Oderská 333
196 00 Praha 9
Česká republika
E-mail
polak@slovart.cz
Možná se pokaždé, když otevřeme oči, znovu narodíme, a následně v nás něco umře, když je zavřeme.
Kniha: Letní světlo, a pak přijde noc (Jón Kalman Stefánsson), 2021
Letní světlo, a pak přijde noc
  • Jón Kalman Stefánsson