Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Diabetologie 2008 (Jindřiška Perušičová a kolektiv). Triton, 2008
Kniha: Diabetologie 2008 (Jindřiška Perušičová a kolektiv). Triton, 2008

Diabetologie 2008

Knihu tvoří příspěvky devíti odborníků z různých oblastí oboru. Úvodní kapitola je přehledem nových strategií léčby vyplývajících z aktuálních dat nedávno publikovaných studií... Číst víc

Nakladatel
Triton, 2008
Počet stran
275

Knihu tvoří příspěvky devíti odborníků z různých oblastí oboru. Úvodní kapitola je přehledem nových strategií léčby vyplývajících z aktuálních dat nedávno publikovaných studií... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Komiksové dobrodružství v říši hmyzu. Kniha Insektopolis, Peter Kuper. NAKLADATEL Paseka, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Knihu tvoří příspěvky devíti odborníků z různých oblastí oboru. Úvodní kapitola je přehledem nových strategií léčby vyplývajících z aktuálních dat nedávno publikovaných studií. Další příspěvky pojednávají o hypertenzi u diabetiků i o stavu kardiovaskulárních onemocnění v české populaci. Zcela aktuální problematikou v úzkém spektru diabetologie je kontinuální měření hladin krevního cukru. V knize najdeme informace o možnostech a přínosu této metody i o jejím významu v péči o těhotné diabetičky a v dětské diabetologii. Další kapitola je věnována metodě podávání inzulinu pomocí inzulinových pump. V poslední části knihy odpovídají autoři na dotazy, které zazněly na různých seminářích či sympoziích věnovaných problematice inzulinových analog.
Naše katalogové číslo
60475
Počet stran
275
Vazba
pevná vazba
Rozměr
145×205 mm
Hmotnost
588 g
ISBN
9788073871765
Rok vydání
2008
Jazyk
čeština
Nakladatel
Triton
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Triton

Správně vidíme jen srdcem. Co je důležité, zůstává očím neviditelné.
Kniha: Malý princ (Antoine de Saint-Exupéry), 2022
Malý princ
  • Antoine de Saint-Exupéry