Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Past v čase (Henry Kuttner). Epocha
Kniha: Past v čase (Henry Kuttner). Epocha

Past v čase

Třináct povídek tohoto souboru skládá hrubý, zrnitý, a přece snadno rozpoznatelný portrét jednoho z významných povídkářů žánru science fiction: Od romantických počátků, které... Číst víc

4,0 1 hodnocení
Nakladatel
Epocha
366 stran
7-8 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Třináct povídek tohoto souboru skládá hrubý, zrnitý, a přece snadno rozpoznatelný portrét jednoho z významných povídkářů žánru science fiction: Od romantických počátků, které výmluvně zastupuje novela „Past v čase“, ... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Cena: 273 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 3 – 5 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 3 – 5 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Zpověď o hledání síly odejít z toxického vztahu. Kniha Už se tě nebojím, Michaela Nosková. NAKLADATEL 103 media, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Třináct povídek tohoto souboru skládá hrubý, zrnitý, a přece snadno rozpoznatelný portrét jednoho z významných povídkářů žánru science fiction: Od romantických počátků, které výmluvně zastupuje novela „Past v čase“, přes úsměvné povídky „Byl jednou jeden trpaslík“, „Bytová krize“ či „Linka do zítřka“, jež si oblíbili autoři jako Ray Bradbury či Robert Bloch, až po smělé originální myšlenky v příbězích „Kamufláž“, „Zkušební pilot“ či „Doma je lovec“, které naopak miloval slavný Philip K. Dick a navazoval na ně ve svém vlastním díle. Kuttnerova originalita ovlivnila nejen tyto autory, ale i desítky jiných a pro editory i čtenáře je dodnes malým dobrodružstvím oprašovat tyto zasuté klenoty americké science fiction. „Během svého života Kuttner stěží dosáhl poct, jež si jeho dílo zasluhovalo a byl doslova zastíněn vlastními pseudonymy, pod nimiž psal. Od jeho smrti však jeho pověst coby jednoho z nejnadanějších a nejoriginálnějších autorů sci-fi nezadržitelně roste.“ (Brian Stableford)
Naše katalogové číslo
59580
Počet stran
366
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
130×200 mm
Hmotnost
390 g
ISBN
9788087027585
Jazyk
čeština
Nakladatel
Epocha
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,0 / 5
0
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Žádná cesta není slepá, když máš otevřené oči.
Kniha: Dobře mi tak (Radka Třeštíková), 2017
Dobře mi tak
  • Radka Třeštíková