Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?

Barbaři

Neotřelý pohled na dějiny římské říše

V knize se autoři pokusili vyvrátit obecně zažitou představu, že Římané ostatní národy výrazně převyšovali, a proto se jim podařilo vytvořit velké impérium. Tento názor se... Číst víc

5,0 2 hodnocení
Nakladatel
Mladá fronta, 2008
Počet stran
259

V knize se autoři pokusili vyvrátit obecně zažitou představu, že Římané ostatní národy výrazně převyšovali, a proto se jim podařilo vytvořit velké impérium. Tento názor se rozšířil, neboť většina historických pramenů byla vytvořena samotnými Římany... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Druhý díl dračí fantasy senzace. Kniha Válka saní, S.F. Williamson. NAKLADATEL Host, 2026. Zjistit více
V knize se autoři pokusili vyvrátit obecně zažitou představu, že Římané ostatní národy výrazně převyšovali, a proto se jim podařilo vytvořit velké impérium. Tento názor se rozšířil, neboť většina historických pramenů byla vytvořena samotnými Římany. Terry Jones, člen skupiny Monty Pythonův létající cirkus a nyní popularizátor historie, spolu s profesorem Alanem Ereirou, nám dějiny Říma podávají z pohledu „barbarů“, což je v tomto případě obecný termín pro kmeny západní a severní Evropy a částečně i Středního východu. Ve skutečnosti byli Keltové, Germáni, Vandalové, Řekové, Peršané, Hunové i Gótové technologicky, ekonomicky i intelektuálně minimálně na stejné úrovni jako Římané, jen bohužel stáli v boji na nesprávné straně. Publikace, která doprovází stejnojmenný seriál televize BBC, velmi čtivým způsobem přibližuje méně známé aspekty z dějin Říma.

Preklad: Jana Jašová
Naše katalogové číslo
51303
Originální název
Barbarians
Počet stran
259
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
160×240 mm
Hmotnost
598 g
ISBN
8020418036
Rok vydání
2008
Jazyk
čeština
Nakladatel
Mladá fronta
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

5,0 / 5
2
0
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Čtenářské recenze

Ján Lukačovič
Ověřený nákup
10.3.2010
Názor čitateľa
Vynikajúca kniha. Vrelo odporúčam každemu, kto sa chce pozrieť na opisovanú dobu z iného pohľadu, než z pohľadu Rímskej propagandi.
reagovat

Autori

Nakladatelství Mladá fronta

Obchodní název
Nakladatelství Mladá fronta
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
mladafronta@albatrosmedia.cz
Kde leží tvůj poklad, tam bude i tvé srdce.