Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Sport, média a mýty (Jan Děkanovský). Dokořán, 2008
Kniha: Sport, média a mýty (Jan Děkanovský). Dokořán, 2008

Sport, média a mýty

Co mají společného „zlatí“ hokejisté z Nagana ’98 s Kateřinou Neumannovou, Ayrtonem Sennou či Zinedinem Zidanem? A jak do jejich společnosti zapadá filmový boxer Rocky Balboa?... Číst víc

Nakladatel
Dokořán, 2008
Počet stran
184

Co mají společného „zlatí“ hokejisté z Nagana ’98 s Kateřinou Neumannovou, Ayrtonem Sennou či Zinedinem Zidanem? A jak do jejich společnosti zapadá filmový boxer Rocky Balboa? Čím se v dnešní době stávají sportovci, proč nás fascinují jejich výkony... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub. Naše kniha měsíce. Kniha Lazár, Nelio Biedermann. NAKLADATEL Prostor, 2026. Zjistit více

Více o knize

Co mají společného „zlatí“ hokejisté z Nagana ’98 s Kateřinou Neumannovou, Ayrtonem Sennou či Zinedinem Zidanem? A jak do jejich společnosti zapadá filmový boxer Rocky Balboa? Čím se v dnešní době stávají sportovci, proč nás fascinují jejich výkony, z jakého důvodu nás dojímá hymna hraná po jejich vítězstvích? Sport a především jeho protagonisté okupují stránky novin a časopisů, zabírají nejlepší vysílací časy, inspirují filmy dokumentární i hrané. Způsob, jakým se média sportu chopila, vytváří ze sportovců a jejich soupeření svébytnou součást populární kultury. Tato kniha si klade za cíl pojmenovat některé dílčí aspekty mediální podoby sportu. Pokouší se o určení místa sportu v kultuře, pozoruje jeho přetváření médii, usiluje o interpretaci tohoto specifického mediálního produktu a všímá si i vzájemného ovlivňování společnosti a světa sportu.
Naše katalogové číslo
49438
Počet stran
184
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
143×204 mm
Hmotnost
238 g
ISBN
8073631318
Rok vydání
2008
Jazyk
čeština
Nakladatel
Dokořán
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Dokořán

Rozdíly v řeči a ve zvyklostech neznamenají vůbec nic, budeme-li mít stejné cíle a otevřená srdce.