Čtenářský klub - Kniha měsíce se slevou - Zjistit Více
Kniha: Dědic nesmí zemřít (James Grippando)

249 Kč

Při nákupu nad 999 Kč
poštovné zdarma

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Dědic nesmí zemřít (James Grippando)
Kniha: Dědic nesmí zemřít (James Grippando)

Dědic nesmí zemřít

Tatum Knight je bývalý nájemný vrah. Zároveň je i novým klientem miamského obhájce Jacka Swytecka. Tatum je starší bratr Jackova nejlepšího přítele Thea, bývalého vězně z cely... Číst víc

Nakladatel
BB/art, 2007
344 stran
6-7 hodin čtení

Tatum Knight je bývalý nájemný vrah. Zároveň je i novým klientem miamského obhájce Jacka Swytecka. Tatum je starší bratr Jackova nejlepšího přítele Thea, bývalého vězně z cely smrti, jehož Jack zachránil před popravou... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.
Sledovat dostupnost

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Máme více než 300 000 knih skladem
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Sára Zeithammerová - Příběh o lásce, víře a nekonečné vůli
Kniha: Dědic nesmí zemřít (James Grippando)
249 Kč
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Více o knize

Tatum Knight je bývalý nájemný vrah. Zároveň je i novým klientem miamského obhájce Jacka Swytecka. Tatum je starší bratr Jackova nejlepšího přítele Thea, bývalého vězně z cely smrti, jehož Jack zachránil před popravou. Tatumovou nevinou si však Jack není tak jistý, jako kdysi v Theově případě. Jde o to, že u vjezdu na dálnici v Miami byla ve svém mercedesu zavražděna krásná mladá žena Sally Fenningová, jejíž majetek činil šestačtyřicet milionů dolarů. Peníze jí však nepřinesly štěstí, takže je v poslední vůli odkázala svým nepřátelům – aby se o ně utkali. V testamentu uvedla šest jmen případných dědiců – ovšem s tím, že její majetek připadne tomu, kdo přežije pět ostatních.

Pouze Jack Swyteck ví, že dědic číslo šest – Tatum Knight – je profesionální zabiják. Když pak ostatní dědicové začínají umírat, Jack a Theo se pouštějí do závodu s časem, aby vypátrali, zda má tyto vraždy na svědomí Tatum. Anebo je tu ještě jiný, mnohem děsivější a nebezpečnější člověk, který je odhodlaný zmocnit se krvavého dědictví?
Naše katalogové číslo
43681
Počet stran
344
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
155×210 mm
Hmotnost
545 g
ISBN
8073812126
Rok vydání
2007
Edice
Class
Jazyk
čeština
Nakladatel
BB/art
Kategorizace

Našli jste nepřesnosti? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Lidé jsou přesvědčení, že manželství končí, když se láska vytratí. Když zloba nahradí štěstí. Když pohrdání nahradí rozkoš. Jenže Graham a já se na sebe nezlobíme. Jen prostě nejsme ti samí lidé, kterými jsme bývali.
Kniha: To nejlepší v nás (Colleen Hoover)
To nejlepší v nás
  • Colleen Hoover