Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Básníci Evropy (Jiří Vondrák). Česká televize, 2007
Kniha: Básníci Evropy (Jiří Vondrák). Česká televize, 2007

Básníci Evropy

Čtrnáct velikánů evropského šansonu patří k "rodinnému stříbru", které má lesk po celém světě. Kniha vychází ze stejnojmenného cyklu České televize a představuje legendy jako... Číst víc

Nakladatel
Česká televize, 2007
Počet stran
277

Čtrnáct velikánů evropského šansonu patří k "rodinnému stříbru", které má lesk po celém světě. Kniha vychází ze stejnojmenného cyklu České televize a představuje legendy jako Ian Anderson, Donovan či Gilbert Bécaud, Jiří Suchý a Milan Lasica... Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Martinusácke 3K odznaky. Kniha. Káva. Koláč. Chci odznaky

Více o knize

Čtrnáct velikánů evropského šansonu patří k "rodinnému stříbru", které má lesk po celém světě. Kniha vychází ze stejnojmenného cyklu České televize a představuje legendy jako Ian Anderson, Donovan či Gilbert Bécaud, Jiří Suchý a Milan Lasica či ruský génius Bulat Okudžava. Seznamuje i s autory hitů u nás zlidovělých: francouzského Huguese Aufraye známe díky Matuškovým Slavíkům z Madridu, moldavský komponista Eugen Doga je zase otcem "cikánské lidové" Nane cocha z filmu Cikáni jdou do nebe. Sláva dalších z Holandska, Rakouska či Itálie k nám prostě nedolehla přes železnou oponu. A kvůli železné oponě jsme naopak nechtěli poznat to nejlepší z někdejšího východního bloku. Díky Básníkům Evropy nahlédneme zblízka do života a díla čtrnácti kumštýřů, poznáme jejich umělecké vzory, životní styl, rodinné krby i tvůrčí svatyně. Autor cyklu a průvodce všemi jeho díly Jiří Vondrák je sám zapálený písničkář a je s představovanými osobnostmi duchovně spřízněn. Je tedy odborník na slovo vzatý.
Naše katalogové číslo
42196
Počet stran
277
Vazba
pevná vazba
Rozměr
170×215 mm
Hmotnost
743 g
ISBN
8085005899
Rok vydání
2007
Edice
ČT
Jazyk
čeština
Nakladatel
Česká televize
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Každé rozhodnutí má svůj příběh, spousta okamžiků našeho života se tísní někde v koutě a čeká na své vyústění a vyústění nakonec přijde.