Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Buď fit s ČT 2 (Olga Šípková a kolektiv). Česká televize, 2007
Kniha: Buď fit s ČT 2 (Olga Šípková a kolektiv). Česká televize, 2007

Buď fit s ČT 2

Domácí posilovna + DVD

Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET... Číst víc

4,5 2 hodnocení
Série
Buď fit s ČT
Nakladatel
Česká televize, 2007
Počet stran
176

Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET láhev v dokonalou pomůcku, s níž si zacvičíte profesionálně sestavené série.. Číst víc

  • Pevná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Večírek s kasuárem. Leonardo Pietro San. NAKLADATEL Argo, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Úspěšná kniha Buď fit s ČT zasvěcující do základů aerobního cvičení má nyní pokračování. Čeští mistři světa v aerobiku radí, jak proměnit obyčejnou židli, ručník, polštář či PET láhev v dokonalou pomůcku, s níž si zacvičíte profesionálně sestavené série cviků v pohodlí svého domova. Nechybí pasáž o relaxaci a zvláštní kapitola předvádí, jak být fit i v těhotenství. Autoři přiblíží zákulisí natáčení pořadu Buď fit s ČT i své soukromí, včetně receptů z vlastní kuchyně.
Naše katalogové číslo
42066
Příloha
DVD
Počet stran
176
Vazba
pevná vazba
Rozměr
200×235 mm
Hmotnost
752 g
ISBN
8085005840
Rok vydání
2007
Jazyk
čeština
Série
Buď fit s ČT
Nakladatel
Česká televize
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

4,5 / 5
1
1
0
0
0

Jak se líbila kniha vám?

Kdo by miloval dokonalost? Ne, láska vyžaduje starostlivost. A starostlivost potřebuje nacházet na milovaném člověku chyby, touží po zranitelnosti a křehkosti. Láska chce léčit. A léčit dokonalost není třeba. Dokonalé nelze milovat, pouze zbožňovat.
Kniha: Oběť Molochovi (Asa Larsson), 2021
Oběť Molochovi
  • Asa Larsson