Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Marné návraty (Zora Beráková). Mladá fronta, 2007
Kniha: Marné návraty (Zora Beráková). Mladá fronta, 2007

Marné návraty

Pestrý a napínavý historický román z pobělohorské doby. Román Marné návraty navazuje na knihu Konec hodokvasu, tvoří však samostatný literární celek... Číst víc

Nakladatel
Mladá fronta, 2007
288 stran
5-6 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Pestrý a napínavý historický román z pobělohorské doby. Román Marné návraty navazuje na knihu Konec hodokvasu, tvoří však samostatný literární celek... Číst víc

  • Pevná vazba s přebalem
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Ocean Vuong, Poezie plná bolesti i něhy. Kniha Průstřely na nočním nebi, Ocean Vuong. Nakladatelství Vyšehrad, 2026. Chci si přečíst

Více o knize

Pestrý a napínavý historický román z pobělohorské doby. Román Marné návraty navazuje na knihu Konec hodokvasu, tvoří však samostatný literární celek. Je to příběh umírajících nadějí české emigrace po bitvě na Bílé hoře. V centru děje je především hrabě Thurn, neúnavný poutník po evropských bojištích. Přes opakovaná zklamání se křečovitě drží bláhové naděje, že se s ostatními emigranty vrátí do vlasti. Když pozná, že evropským panovníkům je česká věc lhostejná a sledují pouze vlastní mocenské cíle, upne se k Albrechtu z Valdštejna jako k jediné naději na znovunastolení předbělohorských poměrů v Čechách. Valdštejnův vrah zahubí i tuto poslední naději a životem zklamaný Thurn umírá daleko od vlasti nad Rižským zálivem, kde moře sto dní v roce nerozmrzá.
Naše katalogové číslo
39811
Počet stran
288
Vazba
pevná vazba s přebalem
Rozměr
130×210 mm
Hmotnost
403 g
ISBN
8020416250
Rok vydání
2007
Jazyk
čeština
Nakladatel
Mladá fronta
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Mladá fronta

Obchodní název
Nakladatelství Mladá fronta
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
mladafronta@albatrosmedia.cz
Když chceš hrát o trůny, můžeš buď vyhrát, nebo zemřít. Jiná cesta není.
Kniha: Hra o trůny (George R.R. Martin), 2017
Hra o trůny
  • George R.R. Martin