Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Honeymoon Suite (Lynn Michaels). Random House, 2005
Kniha: Honeymoon Suite (Lynn Michaels). Random House, 2005

Honeymoon Suite

Something old, something new–sister one or sister two? After her parents’ vast fortune is stolen in a shady wire transfer, Dory Lambert, armed with a hard-earned M.B.A. and a... Číst víc

Nakladatel
Random House, 2005
404 stran
7-8 hodin čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Something old, something new–sister one or sister two? After her parents’ vast fortune is stolen in a shady wire transfer, Dory Lambert, armed with a hard-earned M.B.A. and a savvy entrepreneurial spirit, vows to clear the family name... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Angličtina
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtvrtý díl dystopické senzace. Kniha Jsem sledovaná, Tahereh Mafi. NAKLADATEL YOLi CZ, 2026. Zjistit více

Více o knize

Something old, something new–sister one or sister two? After her parents’ vast fortune is stolen in a shady wire transfer, Dory Lambert, armed with a hard-earned M.B.A. and a savvy entrepreneurial spirit, vows to clear the family name and recover their wealth. But just as she sets her plan in motion, Dory is thrown off-kilter by the return of her childhood crush: the chauffeur’s son, Chase McKay. Can Dory charm this handsome man using her dark good looks and sharp mind, or will he fall prey–again–to Dory’s gorgeous blond sister, Jill, a carefree soul whom every man desires? Nearly sixteen years ago, Chase was caught in a compromising situation with Jill–and he was quickly sent away to college. Now he is a millionaire architect, returning to the Lambert estate to visit his father. Dory is certain that this time the attraction between her and Chase is mutual. Wedding bells are ringing . . . but will true love answer?
Naše katalogové číslo
37675
Počet stran
404
Vazba
brožovaná vazba
ISBN
034547600X
Rok vydání
2005
Jazyk
angličtina
Nakladatel
Random House
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Vůbec mluvili jen málo, ale trávili čas spolu, každý ponořený do svého vlastního víru, a drželi jeden druhého, pevně a bezpečně, a moc slov k tomu nepotřebovali.
Kniha: Osamělost prvočísel (Paolo Giordano), 2021
Osamělost prvočísel
  • Paolo Giordano