Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Sedmkrát o Brně (Dana Olivová a Jiří Čejka). K - public, 2010
Kniha: Sedmkrát o Brně (Dana Olivová a Jiří Čejka). K - public, 2010

Sedmkrát o Brně

Kniha Sedmkrát o Brně historiků Jiřího Čejky a Dany Olivové předkládá čtenáři v sedmi kapitolách sedm historických obrazů Brna. V jednotlivých kapitolách jsou slovem i obrazem... Číst víc

Nakladatel
K - public, 2010
Počet stran
120

Kniha Sedmkrát o Brně historiků Jiřího Čejky a Dany Olivové předkládá čtenáři v sedmi kapitolách sedm historických obrazů Brna. V jednotlivých kapitolách jsou slovem i obrazem zachyceny důležitější momenty historických dějů, z nichž některé... Číst víc

  • Flexi vazba
  • Čeština
Cena: 201 Kč
U dodavatele
Posíláme do 18 – 23 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 18 – 23 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Zpověď o hledání síly odejít z toxického vztahu. Kniha Už se tě nebojím, Michaela Nosková. NAKLADATEL 103 media, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Kniha Sedmkrát o Brně historiků Jiřího Čejky a Dany Olivové předkládá čtenáři v sedmi kapitolách sedm historických obrazů Brna. V jednotlivých kapitolách jsou slovem i obrazem zachyceny důležitější momenty historických dějů, z nichž některé svým významem překročily rámec Moravy i střední Evropy. Prostřednictvím knihy se tak ocitneme v první polovině 13. století, kdy Brno bylo povýšeno na město královské, podíváme se do doby rozkvětu Brna coby sídelního města moravských Lucemburků, seznámíme se s markrabětem Joštem, který se, byť na krátký čas, stal římsko-německým císařem. Přeneseme se do léta roku 1645, kdy se Brňané úspěšně bránili švédskému obléhání, i do doby mohutného průmyslového rozvoje v 19. století, který městu vynesl název rakouský Manchester. Kniha nás takto provází přes vývojové milníky bohatých dějin Brna tak, jak jimi moravská metropole kráčela až do roku 1918.
Naše katalogové číslo
698773
Počet stran
120
Vazba
flexi
Rozměr
210×300 mm
Hmotnost
505 g
ISBN
9788087028063
Datum vydání
21. 1. 2010
Jazyk
čeština
Nakladatel
K - public
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nechci na tobě, abys mě měl takhle rád pořád, ale chci, aby sis to pamatoval. Někde ve mně bude vždycky ten člověk, kterým jsem dnes večer.
Kniha: Něžná je noc (Francis Scott Fitzgerald), 2012
Něžná je noc
  • Francis Scott Fitzgerald