Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Na ostří nože (František Bor). Petrklíč, 2019
Kniha: Na ostří nože (František Bor). Petrklíč, 2019

Na ostří nože

Lásku k literatuře jsem zdědil po mamince. V sedmnácti letech jsem začal psát deník a každodenním psaním jsem si postupně vypracoval svůj styl. Od pětadvaceti let píšu své... Číst víc

Nakladatel
Petrklíč, 2019
176 stran
3-4 hodiny čtení
Vycházíme z průměrného údaje o rychlosti čtení 230 slov za minutu, od knihy ke knize a od čtenáře ke čtenáři se to však může lišit.

Lásku k literatuře jsem zdědil po mamince. V sedmnácti letech jsem začal psát deník a každodenním psaním jsem si postupně vypracoval svůj styl. Od pětadvaceti let píšu své "práce," které jsem vydal s názvem Paleta nálad... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Cena: 180 Kč
U dodavatele 5 ks
Posíláme do 4 – 6 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 4 – 6 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Láska bez hranic. Kniha Argonauti, Maggie Nelson. Nakladatelství Lidové noviny, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Lásku k literatuře jsem zdědil po mamince. V sedmnácti letech jsem začal psát deník a každodenním psaním jsem si postupně vypracoval svůj styl. Od pětadvaceti let píšu své "práce," které jsem vydal s názvem Paleta nálad (1994) v berounském nakladatelství. Ještě předtím mi vyšly některé povídky i v pražských novinách. Snažil jsem se, aby mé "práce" byly různorodé, aby se témata neopakovala. Některé jsou dílem mé fantazie, v jiných jsem zachytil to, co jsem zažil a dál rozpracoval dle svého myšlení do konečné podoby. Ale stále jsem četl a hledal knihu s velkým K. Nalezl jsem ji ve filozofii čínského mistra LAO-Ć. V procesu psaní se opírám o nalezená poznání a vrstvení pravd, ke kterým jsem došel sám a mohl si je "ohmatat vlastníma rukama". Ještě se musím zmínit o svém pseudonymu František Bor. Františka jsem si zvolil, když jsem četl knihu o francouzském básníku Francoisi Villonovi, a česká podoba František se mi zalíbila. Bor (neboli les) byl, je a bude nadále mou inspirací.
Naše katalogové číslo
683045
Počet stran
176
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
140×205 mm
Hmotnost
248 g
ISBN
9788072296880
Datum vydání
1. 11. 2019
Jazyk
čeština
Nakladatel
Petrklíč
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

„Přijdeme pozdě,“ připomněl Colin. - „To nevadí,“ řekla Chloé. „Posuň si zpátky hodinky.“
Kniha: Pěna dní (Boris Vian), 2011
Pěna dní
  • Boris Vian