Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Polidštěné zvíře (Jiří Hrabal). Univerzita Palackého v Olomouci, 2018
Kniha: Polidštěné zvíře (Jiří Hrabal). Univerzita Palackého v Olomouci, 2018

Polidštěné zvíře

Kapitoly ke středoevropskému myšlení o literatuře

Kolektivní monografie Polidštěné zvíře. Kapitoly ke středoevropskému myšlení o literatuře dílčím způsobem zprostředkovává akademickou diskusi vedenou na 6. ročníku sympozia... Číst víc

Nakladatel
Univerzita Palackého v Olomouci, 2018
Počet stran
139

Kolektivní monografie Polidštěné zvíře. Kapitoly ke středoevropskému myšlení o literatuře dílčím způsobem zprostředkovává akademickou diskusi vedenou na 6. ročníku sympozia Umění a kultury střední Evropy, které se konalo v roce 2016 na půdě... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Cena: 138 Kč
U dodavatele > 5 ks
Posíláme do 3 – 8 dnů
Tuto knihu momentálně nemáme na skladě, ale většinou vám ji dokážeme sehnat a odeslat do 3 – 8 dnů. A pokusíme se to zvládnout i o něco rychleji!

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Komiksové dobrodružství v říši hmyzu. Kniha Insektopolis, Peter Kuper. NAKLADATEL Paseka, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Kolektivní monografie Polidštěné zvíře. Kapitoly ke středoevropskému myšlení o literatuře dílčím způsobem zprostředkovává akademickou diskusi vedenou na 6. ročníku sympozia Umění a kultury střední Evropy, které se konalo v roce 2016 na půdě Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a jehož téma znělo: Člověk, zvíře, stroj v literatuře a umění střední Evropy. Sympozia se zúčastnilo téměř třicet badatelů z oblasti humanitních věd ze šesti středoevropských zemí. Tato publikace, která nese záměrně „dvojlomný“ název, sestává z devíti vybraných studií, jež byly sepsány na základě konferenčních příspěvků, pojednávajících o člověku (a jeho zobrazeních) jako o „lidském zvířeti“ (jak je běžné v rámci animal studies), ale také na základě těch příspěvků, které reflektovaly antropomorfizaci zvířat v uměleckých zobrazeních: tedy „polidštěné zvíře“ jako určité pojetí člověka, ale také jako člověkem vytvořená verbální či vizuální reprezentace zvířete. Publikace nezahrnuje ty na sympoziu přednesené úvahy, které se týkaly vztahu člověka a techniky, zobrazení robotů v literárních dílech apod., a má tedy tematicky sevřenější povahu.
Naše katalogové číslo
642589
Počet stran
139
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
140×200 mm
Hmotnost
192 g
ISBN
9788087895948
Datum vydání
24. 1. 2018
Jazyk
čeština
Nakladatel
Univerzita Palackého v Olomouci
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Život je jako oceán. Cokoli špatného nebo dobrého do něj vhodíme, se nám vrátí.