Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Inkvizitor - Symbol strachu a hrůzy (Siegfried Obermeier a Obermeier Siegfried). Knižní klub, 2008
Kniha: Inkvizitor - Symbol strachu a hrůzy (Siegfried Obermeier a Obermeier Siegfried). Knižní klub, 2008

Inkvizitor - Symbol strachu a hrůzy

Jakmile padlo jméno španělského Velkého inkvizitora Tomáse de Torquemada, symbolu touhy po moci, fanatismu a násilí, šířilo... Číst víc

Nakladatel
Knižní klub, 2008

Jakmile padlo jméno španělského Velkého inkvizitora Tomáse de Torquemada, symbolu touhy po moci, fanatismu a násilí, šířilo... Číst víc

Naši skřítci o tomto titulu zatím nemají víc informací, ale jakmile je získáme, tuto stránku doplníme.
  • Kniha
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Čtenářský klub. Naše kniha měsíce. Kniha Lazár, Nelio Biedermann. NAKLADATEL Prostor, 2026. Zjistit více

Více o knize

Jakmile padlo jméno španělského Velkého inkvizitora Tomáse de Torquemada, symbolu touhy po moci, fanatismu a násilí, šířilo kolem sebe strach a hrůzu.


Během jeho vlády ve Španělsku hořely hranice, v Evropě na sklonku 15.století se střídala jedna událost za druhou a bouřlivý historický vývoj kulminoval v roce 1492: Křesťanům se podařilo dobýt nazpět Granadu, poslední výspu Arabů na Západě, Jejich katolická Veličenstva Ferdinand a Isabela nařídila vyhnat židy ze Španělska, v Římě byl papežem zvolen bezohledný Španěl Rodrigo Borgia a Kolumbus vyplul objevit Nový svět.





Ukázka z textu :


"Izák Marco žil v trvalém bolestném napětí, které jen občas pominulo v jeho snech. Jednou se viděl v roli Mojžíše, jak stojí na hoře Nebo, ale nehleděl odtud na Zaslíbenou zemi, nýbrž na celý svět, a všude viděl hořet dřevěné hranice, viděl, jak křesťané útočí na ghetta, viděl, jak pálí, zabíjejí, topí a věší židy, viděl prchat svůj národ z jedné země do druhé, viděl, že nikde nedošel kýženého klidu, a vyslal úpěnlivou modlitbu k Bohu, svému Hospodinovi."



Pod strašlivou válkou Velkého inkvizitora Tomáse de Torquemada se sen Izáka Marka rychle změnil ve smutnou skutečnost
Naše katalogové číslo
423563
Rozměr
130×210 mm
Hmotnost
592 g
ISBN
8024218240
Rok vydání
2008
Jazyk
čeština
Nakladatel
Knižní klub

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Knižní klub

Obchodní název
Euromedia Group, a.s.
Adresa
Nádražní 762/32
150 00 Praha 5
Česká republika
Nad kravincem se muškátu nedočucháš.
Kniha: Cirkus Humberto (Eduard Bass), 2017
Cirkus Humberto
  • Eduard Bass