Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Nelze měnit velikost písma, formát je proto vhodný spíše pro větší obrazovky.

Více informací v našich návodech

Přečtete na zařízeních:

  • Pocketbook
  • Kindle
  • Smartphone nebo tablet s příslušnou aplikací
  • Počítač s příslušnou aplikací

Více informací v našich návodech

Přečtete na:

Nepřečtete na:

Jak číst e-knihy zabezpečené přes Adobe DRM?
Kniha: Luštění s Garfieldem (Eva Bavorová). Mladá fronta, 2013
Kniha: Luštění s Garfieldem (Eva Bavorová). Mladá fronta, 2013

Luštění s Garfieldem

Nejpopulárnější kocour na světě přináší další porci skvělé zábavy! Připraven je nejen výběr z toho nejlepšího čtení, ale... Číst víc

Věk
7+
Nakladatel
Mladá fronta, 2013
Počet stran
56

Nejpopulárnější kocour na světě přináší další porci skvělé zábavy! Připraven je nejen výběr z toho nejlepšího čtení, ale... Číst víc

  • Brožovaná vazba
  • Čeština
Vyprodané
Mrzí nás to, všechny kusy tohoto titulu se už bohužel prodaly a nemáme ho na skladě my ani distributor :( Teoreticky ale můžete mít štěstí v některých jiných obchodech, které ještě neprodaly poslední kusy.

Potřebujete poradit knihu?

Zeptejte se online knihkupce!

Knihomolský pomocník

Proč nakupovat knihy na Martinus.cz?

  • Tituly skladem doručujeme do druhého dne
  • Knihomolská záložka ke každému nákupu
  • Více než 9 000 výdejních míst

Naši skřítci doporučují

Komiksové dobrodružství v říši hmyzu. Kniha Insektopolis, Peter Kuper. NAKLADATEL Paseka, 2026. Chci si přečíst.

Více o knize

Nejpopulárnější kocour na světě přináší další porci skvělé zábavy! Připraven je nejen výběr z toho nejlepšího čtení, ale hlavně mnoho zábavných úkolů a kvízů. Kdo není líný jako Garfield, ten si jistě rád protrénuje své mozkové závity při řešení hlavolamů, křížovek nebo sudoku. Rozluštění tajných šifer odhalí, jaké lumpárny Garfield zase vyvedl.
Chybět nebudou ani další oblíbení hrdinové jako Jon, Odie, Nermal nebo Arlena. Tato interaktivní knížka je určena všem dětem od sedmi let.
Naše katalogové číslo
410573
Počet stran
56
Vazba
brožovaná vazba
Rozměr
190×255 mm
Hmotnost
168 g
ISBN
9788020428899
Rok vydání
2013
Věkové doporučení
7+
Styl
humorný, moderní
Jazyk
čeština
Nakladatel
Mladá fronta
Kategorizace

Našli jste chybu nebo škodlivý obsah? Dejte nám, prosím, vědět!

Nahlásit chybu nebo škodlivý obsah

Máte o knize více informací než je na této stránce nebo jste našli chybu? Budeme vám velmi vděční, když nám pomůžete s doplněním informací na našich stránkách.

Hodnocení

Jak se líbila kniha vám?

Nakladatelství Mladá fronta

Obchodní název
Nakladatelství Mladá fronta
Adresa
5. května 1746/22
140 00 Praha 4
Česká republika
E-mail
mladafronta@albatrosmedia.cz
Víra v budoucnost - to je pochybná ctnost, nemyslíš? Něco stejně pošetilého jako stavět modely lodí do lahví. Víš, jak to myslím - obdivuhodné, ale trochu z toho naskakuje husí kůže.
Kniha: Domov na konci světa (Michael Cunningham), 2013
Domov na konci světa
  • Michael Cunningham