Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Vydavatel Argo

Nakladatelství Argo vzniklo v roce 1992 a vydalo více než dva tisíce titulů. Naší hlavní zásadou je týmová práce, díky níž dokážeme seznamovat čtenářskou obec se zajímavými knihami známých autorů, ale i objevovat pozoruhodné autory nové. Samozřejmou podmínkou naší práce je úzká a pečlivá spolupráce autorů a překladatelů s redaktory při přípravě textů, kooperace technických redaktorů s grafiky a tiskárnami i zodpovědné fungování propagačního i odbytového oddělení. Snažíme se také získávat a podporovat talentované autory a kvalitní překladatele. Také díky tomu Argo za dobu své existence získalo pověst vydavatele kvalitní beletristické, historické i jiné odborné literatury, a to českého i zahraničního původu. Přeložené beletristické tituly soustřeďujeme do reprezentativních edic AAA (edice anglo-amerických autorů) a SSP (edice současné světové prózy), případně je vydáváme mimo řady, ovšem se stejným ohledem na kvalitní grafickou úpravu. Úroveň námi vydávané současné české beletrie snad ilustruje i přehled našich oceněných titulů v rámci ceny Magnesia Litera, péče o kvalitní grafické a knihařské zpracování našich knih nám přinesla i řadu ocenění v soutěži Nejkrásnější kniha roku (kompletní seznam našich úspěchů zde). Žánrové spektrum jsme v poslední době obohatili o sci-fi a fantasy tituly. Stále se rozšiřuje nabídka odborných titulů, především z oblasti společenských věd. Velkou oblibu si získaly historické edice Historické myšlení, Každodenní život , Ecce Homo a Dějiny Evropy. Pro svou vysokou odbornou úroveň je ceněna edice kulturní antropologie Capricorn. Do svého profilu Argo čím dál tím více zahrnuje i velké obrazové publikace.

Více informací

V nabídce máme 1 921 titulů

1.
Tuomas Kyrö  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Hlavní hrdina této knihy je mrzout. Ne, on je něco víc, on je Mrzout. Soused a jediný kamarád mu umřel, manželka je v domově s pečovatelskou službou a doktor mu řekl, že jestli nezmění životosprávu, ucpou se mu žíly. Ale on dobře ví... (viac o titule)
Naše cena: 208 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
2.
Alexandro Jodorowsky  ·  Argo (2017)
NOVINKA
V sérii eroticko-pornografických kreseb, nazvané Andělské drápky, komiksový mág Moebius provedl sám na sobě exorcismus, jímž ze sebe chtěl vyhnat všechny sexuální běsy. A Alexandro Jodorowsky kolem jeho výtvarných děl utkal... (viac o titule)
Naše cena: 502 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 6 dnů
3.
Isabelle Artus  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Román vypráví příběh tajemné vraždy v Anglii v dobách regenství. Hrdinou je Thomas Shield, mladý učitel a vychovatel, který ve škole ochraňuje dva chlapce, z nichž jeden je budoucí slavný spisovatel Edgar Allan Poe. Musí je ochránit... (viac o titule)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
4.
Eduard Petiška  ·  Argo (2017)
NOVINKA
Staré řecké báje a pověsti, pravděpodobně nejznámější kniha Eduarda Petišky, obsahuje příběhy z řecké mytologie převyprávěné pro děti a mládež. V jednotlivých příbězích se mladí čtenáři setkají s nejznámějšími řeckými bohy (např. Diem, Athénou, Afroditou. (viac o titule)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
5.
Zbigniew Czendlik  ·  Argo (2016)
TOP #70 (1)
Není kněz jako kněz – Zbygniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
6.
Joël Dicker  ·  Argo (2017)
(2)
Kniha o Baltimorských je třetím románem švýcarského, francouzsky píšícího autora Joëla Dickera. Na rozdíl od jeho předchozího bestselleru Pravda o případu Harryho Queberta nemá detektivní zápletku, ač napětí v něm rozhodně nechybí. Děj této rodinné ságy.. (viac o titule)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Nick Cave  ·  Argo (2017)
Píseň z pytlíku na zvratky je uměleckou kronikou Nickova turné s kapelou Bad Seeds po dvaadvaceti severoamerických městech během léta 2014. Sestává z deníkových záznamů, dávných vzpomínek, intimních úvah, fantaskních představ... (viac o titule)
Naše cena: 201 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
8.
Claire Fuller  ·  Argo (2017)
Peggy je osm let, když ji otec James odveze z Londýna, kde dosud žila, do polorozbořené chaty v lesích a řekne jí, že to bude od této chvíle jejich domov, protože svět byl zničen a všichni ostatní jsou mrtví. Peggy, zbavená všeho, co... (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
9.
Miroslav Pech  ·  Argo (2017)
Pokud jste si mysleli, že po pádu komunismu má už mládež život růžový a možnosti neomezené, tak to jste dost mimo. Bezejmenný hrdina Cobainových žáků nás provede od idylického dětství přes základku a učňák až do dospělosti... (viac o titule)
Naše cena: 174 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
10.
Jessie Burton  ·  Argo (2017)
Strhující příběh dvou žen plný záhad a zvratů se odehrává v Anglii šedesátých let dvacátého století a ve Španělsku koncem třicátých let. Do Londýna přijíždí Odelle, mladá absolventka univerzity na Trinidadu. Píše básně, ale musí prodávat boty... (viac o titule)
Naše cena: 315 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
11.
Victoria Schwab  ·  Argo (2016)
Temnější tvář magie nese všechny znaky klasické fantasy se pohlcující zápletkou a výraznými, nezapomenutelnými hrdiny. Odehrává se v paralelních Londýnech – šedém, červeném a bílém, zatímco ten černý zdánlivě zanikl —, které jsou, ač každý ve svém... (viac o titule)
Naše cena: 306 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
12.
Douglas Adams  ·  Argo (2002)
Pátá a závěrečná část slavné trilogie, v níž Arthur Dent hledá tichou, nenápadnou planetu, kde by mohl v klidu strávit zbytek života. Jeho přání se splní - dostane se na poklidnou, mírumilovnou planetu, kde život plyne bez větších vzruchů a problémů... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Paulo Coelho  ·  Argo (2002)
(4)
Tato kniha, která získala autorovi mimořádnou popularitu, je podrobným líčením jeho pěší pouti do Santiaga de Compostela a zhodnocením získané duchovní zkušenosti... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Betty MacDonald  ·  Argo (2008)
Betty MacDonaldová (1908 - 1958) napsala za svůj život čtyři úspěšné romány pro dospělé a čtyři knihy pro děti o paní Láryfáry... (viac o titule)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 7 dnů
15.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2015)
NA SKLADĚ (6)
Jmenuji se Peter Grant. Do ledna jsem byl jen obyčejný četnický elév působící v řadách oné mocné armády bojovníků za spravedlnost, kterou všichni rozumně uvažující lidé znají pod označením Metropolitní policie, a všichni ostatní jako Pendrekáři... (viac o titule)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
16.
Michel Faber  ·  Argo (2015)
Neobyčejně populární Faberův román Kvítek karmínový a bílý končí větou „Ale teď už je čas, abyste mě nechali jít.“ Přesně to ale mnozí čtenáři nebyli ochotní udělat. Stěžovali si na příliš otevřený konec a zasypali autora dotazy... (viac o titule)
Naše cena: 217 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Tom Robbins  ·  Argo (2015)
(2)
Nové vydání románu, který byl první přeloženou Robbinsovou knihou, se kterou se český čtenář mohl setkat. Od té doby mu jeho knihy zajistily početnou a oddanou čtenářskou obec. Robbinsův v pořadí čtvrtý román se na oko tváří jako úvod do tajemství výroby (viac o titule)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 16 dnů
18.
Holly Smale  ·  Argo (2017)
Hodně zvláštní modelkou. Harriet už ví, že modeling ji nezmění, nestane se díky němu oblíbenou, nepřestane být geek, šprtka a mimoňka. Už ví, že být jediný lední medvěd uprostřed deštného pralesa, není tak strašné. Ví taky, že průměrný člověk sní za rok.. (viac o titule)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Ben Aaronovitch  ·  Argo (2017)
Začíná to jako obvykle – mrtvolou. Ale kdo v tom má tentokrát prsty? Běžný sériový vrah, nebo společník zvráceného kouzelníka známého pod přezdívkou Muž bez tváře? Než se policejní konstábl Peter Grant v novém případu zorientuje, pod soupravu metra... (viac o titule)
Naše cena: 262 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
20.
Lenka Horňáková-Civade  ·  Argo (2017)
Magdaléna, Libuše, Eva… jedna rodová linie a stejný osud: všechny vyrůstají bez otce. Magdaléna zažila nacistickou okupaci, Libušino dětství, rámované kolektivizací, končí za okupace vojsky Varšavské smlouvy, Eva je dítětem... (viac o titule)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 97

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Více Méně
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky
Četba dobré knihy je ustavičný dialog, při kterém nás kniha oslovuje a naše duše odpovídá. (André Maurois)
Kávička