Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníFilm, divadloFilm

Momentálně se v této nabídce nachází 298 titulů

1.
Jaroslav Vašák  ·  CPRESS (2017)
NOVINKA
První republika u stolu je určitým způsobem sondou do soukromí života slavných lidí meziválečné doby. Tyto osobnosti jsme vybrali z nejrůznějších oborů lidské činnosti – jsou mezi nimi umělci, politici i sportovci. Zastihujeme je ve chvíli vrcholného... (více o knize)
Naše cena: 414 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 23.11.2017
2.
Tara Bennett  ·  Omega (2017)
NOVINKA
Nahlédněte do zákulisí prvních dvou řad seriálu Cizinka, natočeného podle bestsellerů Diany Gabaldon, s tímto oficiálním ilustrovaným průvodcem televizní společnosti Starz... Bylo jen otázkou času, kdy podle bestsellerů Diana Gabaldon (více o knize)
Naše cena: 424 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 5 dnů
3.
Drew Barrymore  ·  Motýľ (2016)
NA SKLADĚ (6)
Oceňovaná herečka Drew Barrymore se v knize Divoký květ dělí o veselé, dojemné i vážné příběhy ze své minulosti i současnosti. Drew čtenářům vypráví například o tom, jak v šesti letech dosta¬la průlomovou roli ve filmu E. T. – Mimozemšťan, jak jí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
4.
Miroslav Graclík a Václav Nekvapil  ·  Omega (2014)
(2)
Legendární filmová pohádka Tři oříšky pro Popelku patří mezi nejpopulárnější československé filmy i když od jeho premiéry uplynulo už více než čtyřicet let... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Ludmila Zemanová a Linda Zeman-Spaleny  ·  CPRESS (2015)
(1)
Před 105 lety se narodil geniální průkopník trikových filmů Karel Zeman, uznávaná osobnost světové kinematografie. Jak vznikaly jeho kultovní filmy Cesta do pravěku, Vynález zkázy nebo Baron Prášil? Přeneste se do světa fantazie a do svého dětství, do... (více o knize)
Naše cena: 656 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
6.
Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak  ·  Grada (2016)
NA SKLADĚ VÝPRODEJ
Máte rádi nejúspěšnější filmové komedie autorské dvojice – Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak? Pak tato kniha přináší to nejlepší z jejich komediální filmové tvorby. Najdete v ní pět divácky nejúspěšnějších komedií, které se zapsaly do zlatého fondu české.. (více o knize)
Naše cena: 224 Kč  (tedy ušetříte 25%) posíláme do 2 dnů
7.
kolektiv autorů/autorek  ·  Slovart CZ (2016)
V Sedmi královstvích Západozemě hrají velké šlechtické rody komplikovanou a nebezpečnou hru. Uzavírají se spojenectví, vedou války, vraždí králové a korunují noví panovníci... (více o knize)
Naše cena: 351 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
8.
Jan Svěrák  ·  Mladá fronta (2017)
NA SKLADĚ (4)
Režisér Jan Svěrák vypráví, jak vznikal jeho nejnovější film, a prozrazuje, co byli herci ochotni svým rolím obětovat, proč se točilo až ve vzdálených Slavonicích a jak se filmový scénář liší od knižních vzpomínek Zdenka Svěráka... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
9.
Jody Revenson  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ (2)
Ptáci bouřliváci, hrabáci, domácí skřítci a hipogryfové, to jsou jen někteří magičtí tvorové, jimiž se to v kouzelnickém světě J. K. Rowlingové jen hemží. Ale jak takový Kůrolez ožije na filmovém plátně? Je Okamie pták, nebo plaz? A víte, jak... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
10.
Jason Loborik, Annabel Gibson a Moray Laining  ·  Dorling Kindersley (2013)
(1)
Step into the TARDIS, watching out for the odd Dalek, and allow yourself to be swept away into the weird and wonderful world of Doctor Who. Doctor Who Character Encyclopedia covers every single Doctor and each of his resourceful ... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
11.
Jody Revenson  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ (3)
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dokázal Harry Potter proběhnout zdí na nástupišti devět a tři čtvrtě, nebo jako je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr? Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
12.
Dan Brown  ·  Argo (2009)
(5)
V knize Andělé a démoni americký spisovatel Dan Brown poprvé představil postavu hardvardského symbologa Roberta Langdona, který se pak znovu objevuje ve světovém bestselleru Da Vinciho kód... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Jessica Fellowes  ·  Slovart CZ (2015)
(1)
Jste tu včas, nebo jdete pozdě? Očekávají vás sluhové, nebo jste tu, abyste se k nim připojili? Kniha o Panství Downton dokonale vykresluje svět elegance i dekadence... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2015)
(29)
Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Cavan Scott a Mark Wright  ·  HarperCollins Publishers (2014)
NA SKLADĚ (1)
The first-ever collection of the most intelligent, strangest, mysterious, and wonderful quotes from all fifty years of the BBC America hit television series Doctor Who... (více o knize)
Naše cena: 455 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
16.
Steve Tribe  ·  Random House (2014)
A visually stunning and comprehensive guide to the hit BBC series, Sherlock: Chronicles tells the full story of the show as you’ve never seen it before... (více o knize)
Naše cena: 592 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
17.
Jason Bailey  ·  Slovart CZ (2014)
V této vůbec první kompletní historii filmu, označeného týdeníkem Entertainment Weekly jako „nic menšího než přerod hlavního proudu americké... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
18.
Miroslav Graclík a Václav Nekvapil  ·  Omega (2015)
Chalupáři patří mezi nejoblíbenější seriály natočené Českou televizí a při pravidelných reprízách se vždy umisťují velmi vysoko na žebříčcích sledovanosti. Není divu. Jedná se o dokonalé spojení výtečného scénáře Františka Vlčka a Václava Pavla... (více o knize)
Naše cena: 335 Kč posíláme do 9 dnů
19.
Zdeněk Svěrák  ·  Nakladatelství Fragment (2015)
Filmová povídka je předloha pro budoucí film. Režisér si ji čte a představuje si – většinou líp než její autor – jak by vyprávění vypadalo na plátně. Když usoudí, že dobře, ve spojení s dramaturgem donutí autora ke změnám a škrtům a k napsání... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
20.
CPRESS (2016)
(1)
Průvodce předalekou galaxií… Kompletní encyklopedie planet, měst a bitev galaxie Star Wars, aktualizovaná o zbrusu nové materiály z filmu Star Wars: Síla se probouzí. Více než 50 obrazových průřezů přivádí k životu ikonická místa z... (více o knize)
Naše cena: 561 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
123456789 … 15

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Známkou dobré knihy je, že se tím více líbí, čím starší se člověk stává. (Georg Christoph Lichtenberg )
Kávička