Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

Knihy od: Jody Revenson

Od autora Jody Revenson máme v nabídce 18 titulů

1.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2016)
Třetí ze série knih o světě filmů o Harrym Potterovi, která je jakousi encyklopedií postav Potterovského světa. V knihách a filmech o Harrym Potterovi se vyskytuje množství zajímavých... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
2.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2017)
Během natáčení osmi filmů o Harrym Potterovi museli zaměstnanci filmových studií zhotovit řadu nezvyklých rekvizit. Museli například vystrojit ony úžasné hostiny v Bradavicích, zhotovit dokonalá létající košťata, kouzelné mapy a další pomůcky... (více o knize)
Naše cena: 703 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 5 dnů
3.
Jody Revenson  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ
Ptáci bouřliváci, hrabáci, domácí skřítci a hipogryfové, to jsou jen někteří magičtí tvorové, jimiž se to v kouzelnickém světě J. K. Rowlingové jen hemží. Ale jak takový Kůrolez ožije na filmovém plátně? Je Okamie pták, nebo plaz? A víte, jak... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
4.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2016)
NA SKLADĚ
Fanoušci Harryho Pottera pozor! Přichází další úchvatná publikace, která odkrývá tajemství filmových archivů. Všichni jsme při sledování filmů propadli kouzlu míst, jakými jsou... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
5.
Jody Revenson  ·  Albatros (2016)
NA SKLADĚ
Přemýšleli jste někdy nad tím, jak dokázal Harry Potter proběhnout zdí na nástupišti devět a tři čtvrtě, nebo jako je možné, že herec v roli Hagrida vypadal jako poloobr? Stejně jako profesoři v Bradavicích a bystrozoři na KOKUSA, i filmaři mají... (více o knize)
Naše cena: 474 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Jody Revenson  ·  Slovart CZ (2015)
(2)
Mozkomorové a domácí skřítci, jezerní lidé a draci čínští ohniváči - to je jen pár příkladů kouzelných tvorů a strašidelných monster, jimiž spisovatelka J. K. Rowlingová... (více o knize)
Naše cena: 759 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Jody Revenson  ·  Slovart (2017)
NA SKLADĚ
Ďalšia unikátna kniha do zbierky filmových kníh o Harrym Potterovi. Úžasné čokoládové hostiny, lietajúce metly, noviny s pohyblivými obrázkami, hryzúce učebnice, Vrešťadlá či... (více o knize)
Naše cena: 824 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Jody Revenson  ·  HarperCollins Publishers (2016)
Throughout the making of the eight Harry Potter movies, designers and craftspeople were tasked with creating fabulous chocolate-fantasy feasts, flying brooms, enchanted maps, and much more, in addition to numerous magical items necessary ... (více o knize)
Naše cena: 1 294 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
9.
Jody Revenson  ·  Incredibuilds (2016)
Kids can build their own customizable BuckbeakTM with this exciting hardcover book and 3D wood model set from IncrediBuilds. Get up close with everyone s favorite Hippogriff with this exciting customizable book and model set... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
10.
Jody Revenson  ·  Incredibuilds (2016)
NA SKLADĚ
Kids can build their own customizable model with this thrilling hardcover book and 3D wood model set from IncrediBuilds. This "Fantastic Beasts and Where to Find The"m themed book and wood model set brings the world of the upcoming film to life... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
11.
Jody Revenson  ·  Incredibuilds (2016)
NA SKLADĚ
Kids can build their own customizable AragogTM with this thrilling hardcover book and 3D wood model set from IncrediBuilds. The deluxe hardcover book gives readers an inside look at how Aragog and the other Acromantula of the ... (více o knize)
Naše cena: 523 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
12.
Jody Revenson  ·  HarperCollins Publishers (2015)
NA SKLADĚ
A comprehensive, full-color compendium of the key characters in all eight of the Harry Potter films, filled with never-before-seen photographs and illustrations, covering the costumes, makeup, weaponry, and behind-the-scenes ... (více o knize)
Naše cena: 1 101 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
13.
Jody Revenson  ·  Slovart (2016)
(1)
Vo svete Harryho Pottera sa vyskytuje množstvo zaujímavých postáv – nielen Harry, Ron a Hermiona, Dumbledore, Hagrid či stúpenci Lorda Voldemorta smrťožrúti, ale aj mnoho iných... (více o knize)
Naše cena: 824 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 4 dnů
14.
Jody Revenson  ·  Slovart (2016)
NA SKLADĚ
Fanúšikovia Harryho Pottera pozor! Prichádza ďalšia úchvatná publikácia, ktorá odkrýva tajomstvá filmových archívov. Všetci sme pri pozeraní filmov podľahli čaru Rokfortského... (více o knize)
Naše cena: 824 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
15.
Jody Revenson  ·  HarperCollins Publishers (2014)
NA SKLADĚ
Dementors and House-elves, merpeople and Chinese Fireball Dragons these are just a few of the magical creatures and frightening monsters populating J. K. Rowling's wizarding world... (více o knize)
Naše cena: 1 018 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
16.
Jody Revenson  ·  Slovart (2015)
NA SKLADĚ (9)
Táto kniha predstavuje všetky fantastické tvory z kompletnej série o Harrym Potterovi - od mierumilovných domácich škriatkov a poštových sov po nebezpečných dementorov a drakov... (více o knize)
Naše cena: 824 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
17.
Bob McCabe, Jody Revenson a Moira Squier  ·  Insight (2013)
Worthy of a vault at Gringotts, this amazing limited edition collection includes eight exquisitely crafted volumes shelved with a scale prop replica of The Monster Book of Monsters and a gilded, oversized portfolio ... (více o knize)
Naše cena: 17 400 Kč titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
18.
Jody Revenson  ·  Titan Books (2014)
Now here is something special! If you were (are) potty for Potter then this wonderful book should adorn your coffee table. The Creature Vault is filled with illustrations, movie... (více o knize)
Naše cena: 964 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk

Zúžení výběru

Oddělení
Kategorie
Autoři
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky
Knihy nemají být nářadím, které by zdobilo dům, nemají býti cenným zbožím, nýbrž mají býti zásobnicí, která živí ducha. (Francesco Petrarca)
Kávička