Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

UměníFilm, divadloVše o divadle

Momentálně se v této nabídce nachází 261 titulů

1.
Jiří Žák  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Jak by s námi rozmlouvaly domy, kdyby uměly rozprávět? Stěžovaly by si, jak s nimi zacházíme? Děkovaly by nám za všechno, co jsme pro ně udělali? Šeptaly by? Křičely? Vyčítaly? Možná ne. Možná by se s námi jen chtěly podělit o své... (více o knize)
Naše cena: 255 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází 9.11.2017
2.
Jiří Žák  ·  XYZ (2017)
NOVINKA
Sto deset osobností. Sto deset osudů, příběhů. Divadlo na Vinohradech slaví sto deset let, během nichž se vyvíjely a tvořily dějiny jedné z nejvýznamnějších scén v České republice. A bez lidí, kteří v tomto divadle účinkovali, žili, milovali, toužili a... (více o knize)
Naše cena: 340 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 26.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 5 dní
3.
Divadelný ústav (2017)
NOVINKA
Každoročne zavŕši ODDID a OEČ dôležitú dokumentačnú prácu Divadelného ústavu vydaním divadelnej ročenky Divadlá na Slovensku v sezóne 2014/2015. Základná faktografická publikácia, jedinečná svojho druhu aj v európskom... (více o knize)
Naše cena: 172 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 9 dnů
4.
J.K. Rowling  ·  Albatros (2017)
NA SKLADĚ (31)
Příběh Fantastická zvířata a kde je najít začíná v roce 1926, kdy se Mlok Scamander – kterého hraje držitel Oscara Eddie Redmayne – vrací z cesty po světě, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Nakrátko se zastaví v... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 2 dnů
5.
Zdeňka Vychodilová a a kolektiv autorů/autorek  ·  Univerzita Palackého v Olomouci (2016)
Monografie prostřednictvím překladů dvacet sedmi divadelních her nebo jejich částí podává průřez současnou dramatickou tvorbou. Mezi vybranými jmény jsou... (více o knize)
Naše cena: 375 Kč dodání titulu může trvat i více než 3 týdny
6.
Ivan Vyrypajev  ·  Divadelný ústav (2016)
V Divadelnom ústave vychádza v edícii Nová dráma/New Drama výber z dramatického diela Ivana Vyrypajeva pod názvom Hry. Výber obsahuje divadelné hry Valentínov deň, Kyslík, Genezis 2, Tanec Dillí a Opití. Texty preložili Eva Maliti Fraňová a Romana.... (více o knize)
Naše cena: 358 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
7.
Alois Mikulka  ·  Akademické nakladatelství CERM (2017)
Další z řady knížek brněnského výtvarníka a spisovatele Aloise Mikulky je souborem scénářů pro dětská divadelní představení, a to šesti pohádek a sedmi etud... (více o knize)
Naše cena: 247 Kč  (tedy ušetříte 27%) posíláme do 9 dnů
8.
Renáta Fučíková  ·  Vyšehrad (2016)
Kniha věnovaná dílu Williama Shakespeara – letos si připomínáme 400. výročí jeho narození – představí v chronologickém pořadí dvanáct jeho dramat (Kupec benátský, Jak se vám líbí, Mnoho povyku pro nic, Romeo a Julie, Sen noci... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 20 dnů
9.
Jana Bžochová-Wild  ·  Divadelný ústav
Autorka sa vracia k prameňom anglického renesančného divadla a predstavuje slovenskej verejnosti základné kultúrnohistorické súvislosti, z ktorých vyrastá dramatika Williama Shakespeara... (více o knize)
Naše cena: 177 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
10.
Dea Loher  ·  Divadelný ústav (2015)
Prvý knižný výber divadelných hier uznávanej nemeckej dramatičky Dey Loher vydáva Divadelný ústav v spolupráci s Goetheho inštitútom v Bratislave. Zborník obsahuje divadelné hry Adam Geist, Medea na Manhattane, (Manhattan Medea), Nevina (Unschuld)... (více o knize)
Naše cena: 331 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
11.
kolektiv autorů/autorek  ·  Divadelný ústav (2013)
Publikácia prináša štyri hry súčasných holandských autorov a autoriek vo výbere a preklade Alexandry Andreasovej. (více o knize)
Naše cena: 289 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
12.
Erika Fischer-Lichte  ·  Divadelný ústav (2003)
Erika Fischer-Lichte sa v diele Dejiny drámy zaoberá dejinami drámy od najstaršieho obdobia až po absurdné divadlo v 70. rokoch 20. storočia... (více o knize)
Naše cena: 328 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
13.
Syd Field  ·  Rybka Publishers (2007)
(50)
Je-li dobrý scénář základem dobrého filmu, tím nejpovolanějším znalcem scenáristického umění je Syd Field. Fieldova kniha, nazývaná biblí scenáristů, je považována za základní knihu o psaní scénářů: klasické dílo, které se dočkalo čtyřiceti vydání... (více o knize)
Naše cena: 274 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
14.
Marguerite Duras  ·  Divadelný ústav (2003)
(1)
Divadelná tvorba významnej francúzskej dramatičky, spisovateľky, scenáristky a filmovej režisérky je na Slovensku zatiaľ menej známa... (více o knize)
Naše cena: 257 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
15.
Zdeněk Svěrák  ·  Paseka (2016)
(1)
Knížka chce ukázat obrazem i textem odvrácenou tvář legendárního divadla. Zdeněk Svěrák bilancuje jeho historii formou soukromého dopisu Ladislavu Smoljakovi a každý člen souboru přidal svou nejživější vzpomínku. Nepřeberné množstv (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
16.
Marvin Carlson  ·  Divadelný ústav (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
Edícia Svetové divadlo Nemecké divadlo dosahuje posledných štyridsať rokov nepretržite takmer v každej inscenačnej oblasti úroveň, ktorá je v medzinárodnom meradle výnimočná. V tejto podnetnej a poučnej knihe ponúka uznávaný... (více o eknize)
Naše cena: 199 Kč ihned ke stažení
17.
Knižní klub (2015)
Kniha navazující na spis Činoherní klub 1965 – 2005 zpracovává nejnovější osudy jedné z našich významných divadelních scén... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
18.
Jan Císař  ·  Akademie múzických umění (2010)
This comprehensive survey of the history of Czech theatre presents Czech dramatic art as a living, often tumultuous and therefore truly dramatic phenomenon... (více o knize)
Naše cena: 495 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
19.
Ján Jamnický  ·  Divadelný ústav (2000)
Tretí zväzok prináša kritiky o Jamnického herectve, svedectvá o jeho pedagogickom pôsobení, ako aj kriticko-analytické materiály, ktoré reflektovali Jamnického tvorbu po ukončení jeho pôsobenia v divadle... (více o knize)
Naše cena: 118 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
20.
Divadelný ústav (2012)
Publikácia Slovenská dráma vo francúzskom jazyku predstavuje šiestich slovenských autorov - Viliam Klimáček (Hypermarket), Silvester Lavrík (Uschni, láska moja), Karol Horák (La musica), Jana Bodnárová (Sobotná noc), ... (více o knize)
Naše cena: 248 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
123456789 … 14

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Slabá kniha je jako slabá žena. Kdekdo se s ní vyspí. (Milan Kenda)
Kávička