Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieRományHistorickéVálečné

Momentálně se v této nabídce nachází 522 titulů

1.
Jesper Bugge Kold  ·  Jota (2017)
NOVINKA
Zimní muži jsou román o hrůzách války. Příběh o hranicích mezi dobrem a zlem, o životě a smrti i o morálních dilematech a svědomí. (více o knize)
Naše cena: 292 Kč  (tedy ušetříte 16%) po vydání (předběžně 4.10.2017) obvykle posíláme do 3 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 8 dní
2.
Leo Kessler  ·  Baronet (2017)
NOVINKA
Bastogne… To belgické městečko se může stát osudem celé spojenecké invazní armády, která na podzim 1944 postoupila až k hranicím hitlerovské říše. Jenže za nejtužších mrazů se z Německa jako netopýr z pekla vynořily elitní nacistické pluky, připravené... (více o knize)
Naše cena: 218 Kč  (tedy ušetříte 16%) posíláme do 7 dnů
3.
Aľa Rachmanovová  ·  Premedia (2017)
NOVINKA
Továreň na nového človeka možno čítať ako román dokumentujúci jedno obdobie ruských dejín alebo sociológiu sovietskeho Ruska, či celkom jednoducho ako príbeh o základnej ľudskej potrebe milovať a byť milovaný. V románe sa autorka, ktorá sa preslávila... (více o knize)
Naše cena: 333 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 28.9.2017) obvykle posíláme do 8 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 2 dny
4.
Tilar J. Mazzeo  ·  Motýľ (2017)
NOVINKA
Od najpredávanejšej autorky New York Times prichádza jedinečný a strhujúci príbeh o Irene Sendler - dáme, ktorá sa stala ženskou verziou Oscara Schindlera a zachránila pred smrťou a deportáciou 2 500 detí z nacistami okupovaného... (více o knize)
Naše cena: 343 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 2.10.2017) obvykle posíláme do 5 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 6 dní
5.
Paolo Maurensig  ·  Slovart (2017)
NOVINKA
Romány súčasného talianskeho spisovateľa Paola Maurensiga v sebe nesú znaky vyzretého rozprávačského štýlu, dramatický dej a symboly hlbokého mravného posolstva. Náhly výstrel z... (více o knize)
Naše cena: 320 Kč  (tedy ušetříte 15%) po vydání (předběžně 27.9.2017) obvykle posíláme do 2 dnů
PŘEDPRODEJ
Titul vychází za 1 den
6.
Rafel Nadal  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ
V malé jihoitalské vesničce se na sklonku první světové války dvě ženy rozhodnou změnit osud novorozeného Vitantonia z rodu Palmisanů, jehož všichni muži zemřeli ve válce. Chlapec je proto vychováván coby dvojče Giovanny Covertiniové... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
7.
Joseph Joffo  ·  Mladá fronta (2017)
Neuvěřitelný, avšak pravdivý příběh začíná v okupované Paříži, kde dva bratři, desetiletý Joseph a dvanáctiletý Maurice, tráví čas jako ostatní kamarádi školou, pouličními hrátkami i lumpárnami.. (více o knize)
Naše cena: 299 Kč posíláme do 6 dnů
8.
Ruta Sepetys  ·  CooBoo (2016)
(5)
V roce 1945 se druhá světová válka chýlila ke svému konci a poblíž Východního Pruska se tisíce uprchlíků vydalo na pouť za svobodou a většina z nich měla co skrývat. Mezi nimi i Joana, Emilia a Florian, jejichž cesty se zkřížily na lodi, která... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Anthony Doerr  ·  Moba (2015)
NA SKLADĚ (25)
Marie-Laure žije se svým otcem v Paříži nedaleko Muzea přírodní historie. Její otec má na starosti tisíce zámků v budově muzea. V šesti letech Marie-Laure oslepne a otec jí postaví dokonalý model jejich čtvrti, aby si mohla ulice vštípit do paměti... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
10.
Markus Zusak  ·  Argo (2009)
(20)
Dlouho očekávané české vydání mezinárodního bestselleru. Příběh románu, jehož hrdinkou je dospívající dívka Liesel Memingerová, je zasazen do Německa za 2. světové války... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
John Boyne  ·  Brio (2017)
(50)
Brunovi se nechce opouštět starý dobrý pokojíček, školu a kamarády v Berlíně a stěhovat se do nového, osamělého a ponurého domu v tajemném místě jménem Aušic. Jenomže Fíra, nadřízený Brunova tatínka, tak rozhodl a devítileté děti do podobných záležitostí (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
12.
Harry Sidebottom  ·  BB/art (2016)
Píše se rok 235 n. l. a nečekaným převratem a vraždou císaře Severa Alexandra i jeho matky končí nejen severovská dynastie, ale též čtyřicet let relativního klidu, který v říši panoval. Novým císařem se stává vojenský hrdina Maximinus, zvaný pro svůj... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
13.
Daniel Torday  ·  Omega (2015)
Poxl West unikl nacistům, když obsazovali Československo. Znovu se z jejich spárů vymanil v Holandsku. Pomáhal zachraňovat Londýňany z trosek po náletech během bleskové války. Podmanil si nejednu neodolatelnou a nekonvenční krásku... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 7 dnů
14.
Leo Kessler  ·  Baronet (2015)
Kniha sleduje dobrodružství dvou lidí, velitele jednotky SS Kuna von Dodenburga a mrzoutského amerického zpravodajského důstojníka kapitána Lawsona. Po celé válkou zmítané Evropě se potýkají se společným nepřítelem – krásnou, smyslnou Frau von Assleben... (více o knize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
15.
Simon Scarrow  ·  BB/art (2017)
Římská provincie Británie roku 52 našeho letopočtu. Zatímco centurion Macro, který utrpěl zranění během hlídky, je nucen zůstat v pevnosti, prefekt Cato táhne s legionáři do srdce hor ovládaných nepřáteli. Jeho úkolem je zlikvidovat baštu druidů... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 7 dnů
16.
Iona Grey  ·  Nakladatelství Fragment (2017)
NA SKLADĚ
Píše se rok 1943 a v nálety zničeném Londýně se setkávají dva mladí lidé: nešťastně vdaná Stella a pilot amerického letectva Dan. Ve dnech, kdy si nikdo není jistý tím, co bude zítra, se do sebe bezhlavě zamilují. Chvíle, kdy spolu mohou být... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme ihned
17.
Katja Kettu  ·  Argo (2015)
(2)
Je pozdní léto roku 1944 a v oblasti Pečenga na severu Finska probíhá laponská válka. Nemanželská dcera ze šamanské rodiny, odmalička odsunutá na okraj společnosti, vykonává důležité povolání porodní báby. Její život, to jsou cesty v nočním mrazu... (více o knize)
Naše cena: 283 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
18.
Bernard Cornwell  ·  BB/art (2016)
(2)
Válečníci bouře je devátá kniha Anglosaské kroniky. Uhtred se ocitá v situaci, která nemá snadné řešení. Je nucen rozhodovat se mezi svým rodem a loajalitou k Æthelflaed, mezi osobními ambicemi a povinnostmi k saskému světu. Ale ať se rozhodne tak... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Simon Mawer  ·  Kniha Zlín (2012)
(2)
Marian Sutro je napůl Angličanka, napůl Francouzka. Ve třetím roce druhé světové války ji mimo jiné právě pro její perfektní znalost francouzštiny naverbuje francouzská sekce britských zvláštních jednotek ... (více o knize)
Naše cena: 341 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
20.
Chris Kyle, Jim DeFelice a Scott McEwen  ·  CPRESS (2017)
V letech 1999 až 2009 zaznamenal Chris Kyle z jednotky amerického námořnictva SEAL nejvíce odstřelovačských zásahů v dějinách USA. Nepřátelé mu přezdívali Ďábel, spolubojovníci ze SEALu Legenda. Tato autobiografická kniha líčí... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
123456789 … 27

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Více Méně
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kdo zabíjí člověka, zabíjí rozumnou bytost. Kdo však zabíjí dobrou knihu, zabíjí rozum sám. (John Milton)
Kávička