Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaNovely, povídky, antologieDetektivky, thrillery

Momentálně se v této nabídce nachází 237 titulů

1.
Ladislav Beran  ·  Moba (2017)
NOVINKA OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V každém městě, a dokonce i v každé obci žijí tací, kteří stojí na druhé straně zákona a ze svých hříchů se pak zpovídají před soudem. A právě o nich pojednává další povídková kniha bývalého kriminalisty... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
2.
Arthur Conan Doyle  ·  SnowMouse Publishing (2017)
NOVINKA NA SKLADĚ
Zápisník doktora Watsona je plný prípadov, ktoré vzbudili väčší či menší záujem verejnosti. Časť z nich zverejnila londýnska tlač, niektoré sa ukázali priveľmi zamotané aj pre Sherlockove analytické schopnosti, iné dokončil len spolovice a ich... (více o knize)
Naše cena: 415 Kč  (tedy ušetříte 15%) posíláme do 3 dnů
3.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #11 (8)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 239 Kč  (tedy ušetříte 20%) posíláme do 3 dnů
4.
James Patterson  ·  Alpress (2016)
Od chvíle, kdy bývalý mariňák Jack Morgan založil firmu Private, její význam narostl. Stala se nejvýkonnější vyšetřovací agenturou na světě. Když najdou Jackovu bývalou milenku zavražděnou v jeho posteli, je on sám rázem hlavním podezřelým... (více o knize)
Naše cena: 322 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
S. J. Bolton  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Novodobý Jack Rozparovac děsí Londýn. Je tady ovšem jeden podstatný rozdíl… Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 84%) ihned ke stažení
6.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
7.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
(6)
Libby Dayové bylo sedm, když se její matka a dvě sestry staly oběťmi „satanistické vraždy“ v kansaském městečku Kinnakee. Libby přežila – a u soudu se proslavila svědectvím, že je zabil její patnáctiletý bratr Ben... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
8.
Wulf Dorn  ·  Knižní klub (2016)
Kdo se bojí Černého muže? Případ zneužívané pacientky se pro psychiatričku Ellen Rothovou stává noční můrou. Žena tvrdí, že ji pronásleduje Černý muž, a krátce nato beze stopy zmizí. Při pátrání se cílem neznámého přízraku stává i Ellen... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
9.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÝ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
10.
Steve Berry  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Opravdu jste si mysleli, že už byla všechna tudorovská tajemství odhalena? Bývalý agent Cotton Malone se na vlastní kůži přesvědčil, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Původně jen chtěl vzít syna na prázdniny... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 74%) ihned ke stažení
11.
Lovci hlav  E-KNIHA
Jo Nesbo  ·  Kniha Zlín (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl. K tomu využívá... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
12.
Frederick Forsyth  ·  Knižní klub (2011)
Mladík, který umírá ve washingtonské čtvrti Anacostia, by se ani v nejmenším nenadál, že jeho smrt vyvolá novou válku mocností. Tentokrát však nepůjde o politiku, o vojenskou převahu ani o zdroje surovin, tentokrát půjde o prostý bílý prášek zvaný... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2012)
(3)
Dvanáctý román Chucka Palahniuka je průvodce peklem. Dvanáctiletá Madison tam skončí údajně kvůli předávkování marihuanou a její soused prý za krádež v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
14.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(1)
V Americe existuje spousta měst s podivnými jmény. Proč by mělo být jedinečné Mother’s Rest v zemi, kde se města jmenují Why a Whynot, Accident a Peculiar, Santa Claus a No Name? Jack Reacher nemá cíl a zbývá mu všechen čas světa, aby se k němu dostal... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
15.
Zlatý vlk  E-KNIHA
Bartołomiej Rychter  ·  Host (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Děj románu se odehrává na sklonku devatenáctého století v polském Sanoku, poklidném haličském městečku, v němž vedle sebe žijí lidé různých národností a vyznání. Rakušané, Poláci, Židé a tajemní Rusíni vytvářejí... (více o eknize)
Naše cena: 119 Kč  (tedy ušetříte 60%) ihned ke stažení
16.
Edgar Wallace  ·  Naše vojsko (2013)
Sázkové kanceláře, sázkové podvody a ovlivňování pořadí vítězů představují trvalý problém anglického závodiště Ascot. Ve snaze zlepšit svou finanční situaci se lord Anson odhodlá k podvodnému kroku, který se mu ale nepodaří utajit... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
Sam Christer  ·  Knižní klub (2012)
(1)
Osm dní před letním slunovratem je ve Stonehenge podle pradávných rituálů obětován člověk. Téhož dne se profesor Nathaniel Chase, uznávaný kunsthistorik a archeolog, na svém honosném starobylém jihoanglickém sídle, zastřelí... (více o knize)
Naše cena: 265 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(2)
Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
19.
Rjú Murakami  ·  Argo (2012)
(1)
Provokativní bestsellery Rjú Murakamiho ukazují japonskou společnost obnaženou až na samou dřeň, se všemi zápornými jevy tokijského „pekla“. V psychologickém thrilleru Piercing (1994) se hrdina rozhodne zavraždit v hotelovém pokoji prostitutku... (více o knize)
Naše cena: 188 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
20.
Lee Child  ·  BB/art (2016)
(2)
U opuštěné křižovatky kdesi v Georgii vystoupí jednoho rána z autobusu muž a vydá se v dešti čtrnáct mil do vzorného městečka Margrave, po stopách dávno zemřelého hudebníka. Tam je ovšem okamžitě zatčen a jako jediný cizinec ve městě obviněn z vraždy... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Kniha má schopnost dokazovat mi o člověku to, co nevidím, co o něm nevím. (Maxim Gorkij)
Kávička