Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

BeletrieNovely, povídky, antologieDetektivky, thrillery

Momentálně se v této nabídce nachází 235 titulů

1.
Shari Lapena  ·  Knižní klub (2017)
NA SKLADĚ TOP #58 (9)
Vaše sousedka nechce, abyste vzali své šestiměsíční dítě na slavnostní večeři. Nic osobního, ale rušilo by pláčem. Váš manžel prohlásí, že to nevadí. Bydlíme přece hned vedle... (více o knize)
Naše cena: 263 Kč  (tedy ušetříte 12%) posíláme do 3 dnů
2.
Ladislav Beran  ·  Moba (2017)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD EPUB MOBI
V každém městě, a dokonce i v každé obci žijí tací, kteří stojí na druhé straně zákona a ze svých hříchů se pak zpovídají před soudem. A právě o nich pojednává další povídková kniha bývalého kriminalisty... (více o eknize)
Naše cena: 179 Kč  (tedy ušetříte 31%) ihned ke stažení
3.
Lovci hlav  E-KNIHA
Jo Nesbo  ·  Kniha Zlín (2011)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (4)
Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav (headhunter) v Norsku, má příliš krásnou ženu a příliš drahou vilu, a proto si musí přivydělávat krádežemi uměleckých děl. K tomu využívá... (více o eknize)
Naše cena: 189 Kč  (tedy ušetříte 47%) ihned ke stažení
4.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
První příběh vypráví o realitním agentovi pronásledovaném zlými přízraky z knihovny, hlavní hrdina druhé děsuplné povídky dostane k patnáctinám vytoužený polaroid, který však fotografuje stále stejný snímek – útočně naladěného psa. Navíc se pes na... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
5.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2017)
V Americe vyšla kniha Čtyři po půlnoci (obsahující čtyři novely – Časožrouti, Skryté okno do skryté zahrady, Policajt z knihovny, Sluneční pes) jako celek. České vydání je rozděleno do dvou dílů po dvou novelách... (více o knize)
Naše cena: 313 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
6.
Gillian Flynn  ·  Knižní klub (2017)
(6)
Libby Dayové bylo sedm, když se její matka a dvě sestry staly oběťmi „satanistické vraždy“ v kansaském městečku Kinnakee. Libby přežila – a u soudu se proslavila svědectvím, že je zabil její patnáctiletý bratr Ben... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
7.
Boris Starling  ·  Domino (2012)
(2)
Tento nervy drásající příběh je všeobecně považován za nejlepší thriller od Mlčení jehňátek – a je napsán tak, že se před usnutím budete ujišťovat, jestli vám nehrozí žádné nezbezpečí... (více o knize)
Naše cena: 94 Kč  (tedy ušetříte 5%) titul je bohužel vyprodaný
VYPRODANÉ
Titul je vyprodaný, zatím se nechystá dotisk
8.
Steve Berry  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (5)
Opravdu jste si mysleli, že už byla všechna tudorovská tajemství odhalena? Bývalý agent Cotton Malone se na vlastní kůži přesvědčil, že cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly. Původně jen chtěl vzít syna na prázdniny... (více o eknize)
Naše cena: 79 Kč  (tedy ušetříte 74%) ihned ke stažení
9.
Viktorín Šulc  ·  Epocha (2015)
Démon v srdci. V duši. V libidu… Další, tedy druhý svazek ojedinělého a mimořádné rozsáhlého díla mapuje historii tuzemské vraždy tentokrát v letech 1981-1992. První díl.... (více o knize)
Naše cena: 522 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
10.
Edogawa Rampo  ·  Argo (2016)
Kniha šesti povídkami a jednou novelou představuje rozmanitou tvorbu Edogawy Rampa (1894–1965), zakladatele japonské varianty detektivního žánru. Inspirace Edgarem Allanem Poem, podle kterého si autor zvolil svůj tvůrčí pseudonym a která ho vedla... (více o knize)
Naše cena: 378 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 6 dnů
11.
Olen Steinhauer  ·  Knižní klub (2010)
NA SKLADĚ
Milo Weaver, bývalý „turista“ – tajný agent CIA bez domova a bez totožnosti – zanechal práce v terénu a stal se úředníkem v centrále Ústřední zpravodajské služby v New Yorku... (více o knize)
Naše cena: 49 Kč posíláme do 3 dnů
12.
Chuck Palahniuk  ·  Odeon (2012)
(3)
Dvanáctý román Chucka Palahniuka je průvodce peklem. Dvanáctiletá Madison tam skončí údajně kvůli předávkování marihuanou a její soused prý za krádež v supermarketu... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
13.
S. J. Bolton  ·  Domino (2013)
OKAMŽITÝ DOWNLOAD PDF EPUB MOBI (1)
Novodobý Jack Rozparovac děsí Londýn. Je tady ovšem jeden podstatný rozdíl… Konec devatenáctého století. Londýnskými ulicemi obchází vražedný přízrak, který si nechává říkat Jack Rozparovač. Své oběti zohavuje a vyřezává... (více o eknize)
Naše cena: 49 Kč  (tedy ušetříte 84%) ihned ke stažení
14.
John Grisham  ·  Knižní klub (2012)
Osamělý, starý a nemocný miliardář Troy Phelan stojí na prahu smrti. Jeho tři bývalé manželky s hloučkem odcizených dětí kolem něj krouží jako supi, Troy však všechny na poslední chvíli převeze a odkáže veškeré své jmění neznámé dědičce, ... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
15.
Sandra Brown  ·  Ikar CZ (2016)
Dawson Scott, uznávaný reportér, se doslýchá od svého informátora z FBI, že se objevily nové informace o případu, který začal už před čtyřiceti lety. Ví, že by z toho mohla být mimořádná reportáž, a když začne zkoumat okolnosti, upoutá ho mladá vdova... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
16.
Lee Child  ·  BB/art (2013)
(2)
Pokojný život v Key Westu naruší záhadný muž. Jack Reacher ho zanedlouho najde zavražděného a s uříznutými špičkami prstů. Sleduje čerstvou stopu do New Yorku, kde narazí na dva muže, kteří mají na svědomí smrt tajemného neznámého... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
17.
John Grisham  ·  Knižní klub (2012)
Memphiská právnická firma Bendini, Lambert a Locke se specializuje na daňovou problematiku – je malá, nenápadná, ale velice úspěšná. Svým zaměstnancům nabízí možnost rychle zbohatnout, ale také si je pečlivě vybírá... (více o knize)
Naše cena: 256 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 6 dnů
18.
Stephen King  ·  BETA - Dobrovský (2016)
(9)
Nová povídková kniha slavného mistra napětí obsahuje i texty, které ještě nikdy knižně nevyšly! Každý příběh je navíc opatřen úvodem o tom, kdy a jak vznikal a co vedlo Stephena Kinga k tomu, aby ho vytvořil. Povídky spojuje téma morálky, viny... (více o knize)
Naše cena: 379 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
19.
Lee Child  ·  BB/art (2015)
Jack Reacher stále sám a sám… Z kdysi obávaného vojenského policisty se stal tulák bez domova a bez adresy. Armáda si ho však přesto najde. Potřebuje ho, protože kdosi vystřelil z neuvěřitelně velké vzdálenosti na francouzského prezidenta... (více o knize)
Naše cena: 332 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
20.
Simon Toyne  ·  Knižní klub (2015)
NA SKLADĚ
Po staletích tajemného mlčení otevírá Citadela, nejstarší obydlené místo na zemi, svoje brány. Pohled do útrob věže je však děsivý – téměř vše, co bylo uvnitř, zničila smrtelná nákaza, která se i nadále šíří. Gabriel Mann umírá a bývalá... (více o knize)
Naše cena: 360 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
123456789 … 12

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Více Méně
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Knihy jsou nahromaděným pokladem světa, vhodným dědictvím pokolení a národů. (Henry David Thoreau)
Kávička