Vítejte! Vytvořte si u nás během chvilky vlastní účet a začněte nakupovat knihy rychleji, pohodlněji a levněji. Nakupujete u nás poprvé?

PrózaKlasická literaturaSvětová klasikaOstatní

Momentálně se v této nabídce nachází 10 titulů

1.
Italo Calvino  ·  Artforum (2017)
Mestá, ich opisy a príbehy, s nádhernými ilustráciami, ktoré však treba zviditeľniť. Nesmrteľná klasika v novom rafinovanom šate. Calvinov Marco Polo je zároveň Marcom Polom veľkého Kublaj chána, ktorý ho vysiela na mnohé cesty po svojej ríši, aby... (více o knize)
Naše cena: 496 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 9 dnů
2.
Erich Maria Remarque  ·  Ikar CZ (2017)
Německo po 1. světové válce zaplavila vlna inflace, mnohé ožebračila, jen málokomu přinesla zisky. Invalidní váleční veteráni se na ulicích potkávají s prvními ozbrojenými skupinami hnědých košil... (více o knize)
PŘIPRAVUJEME
Titul by měl vyjít 1.8.2017
3.
Italo Calvino  ·  Dokořán (2017)
Ve slavné knize Itala Calvina Neviditelná města vypráví Marco Polo na dvoře Kublaj chána postupně o městech, nazvaných exotickými ženskými jmény; vypráví o místech, která navštívil, i těch imaginárních, která nejsou na žádné... (více o knize)
Naše cena: 237 Kč  (tedy ušetříte 5%) obvykle posíláme do 5 dnů
4.
John Donne  ·  Ikar (2017)
Zdá sa nám, že renesancia je od nás ďaleko, no poéziu Johna Donna, vrcholného predstaviteľa alžbetínskeho obdobia (žil v časoch W. Shakespeara) , v preklade Jany Kantorovej Bálikovej čítame, akoby bol naším súčasníkom... (více o knize)
Naše cena: 273 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
5.
William Somerset Maugham  ·  Prostor (2017)
NA SKLADĚ
Román klasika anglické literatury z roku 1919 byl inspirován životem geniálního francouzského malíře Paula Gauguina. Jeho osud se odráží v osudech hlavního hrdiny románu Charlese Stricklanda, burzovního makléře, který ve čtyřiceti... (více o knize)
Naše cena: 282 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
6.
Antoine de Saint-Exupéry  ·  Naše vojsko (2017)
NA SKLADĚ (51)
Jedno z najznámejších a najobľúbenejších literárnych diel dvadsiateho storočia novo vychádza v originálnom grafickom spracovaní, obohatené kúzelnými ilustráciami Manuely Andreani. Pridajte sa k malému princovi na jeho ceste za poznaním... (více o knize)
Naše cena: 458 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
7.
Erich Maria Remarque  ·  Slovenský spisovateľ (2016)
NA SKLADĚ (15)
Mladá Lillian Dunkerqueová bojuje vo švajčiarskom sanatóriu Bella Vista so zákernou pľúcnou chorobou a verí, že sa uzdraví. Keď sa však nečakane dozvie krutú pravdu o svojom zdravotnom stave, rozhodne sa okamžite opustiť sanatórium, aby mohla naplno... (více o knize)
Naše cena: 275 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
8.
Jules Janin  ·  Volvox Globator (2016)
Česká premiéra slavného skandálního díla, které ve své době útočilo na divákovy nervy přemírou drastických výjevů. Jules Janin jako představitel francouzské... (více o knize)
Naše cena: 284 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 5 dnů
9.
Džuničiró Tanizaki  ·  Argo (2017)
NA SKLADĚ
Slavné postavy národních dějin bývají obvykle představovány jako výlupky všech ctností a dávány za příklad dalším generacím. Ale co když jsou takové oficiální verze až příliš krásné, než aby byly i pravdivé, ptá se... (více o knize)
Naše cena: 386 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů
10.
Hans Christian Andersen  ·  Elg (2016)
NA SKLADĚ
Dosud nevydané původní české překlady sedmi příběhů Hanse Christiana Andersena z pozůstalosti překladatele Františka Fröhlicha, s doslovem Heleny Březinové a s ilustracemi Tomáše... (více o knize)
Naše cena: 307 Kč  (tedy ušetříte 5%) posíláme do 3 dnů

Zúžení výběru

Oddělení
Autoři
Více Méně
Formát
Jazyk
Sklad
Barva obálky

RSS novinky z této kategorie
Čteš-li knihu napoprvé, poznáš nového přítele, čteš-li ji podruhé, potkáš starého. (Čínské přísloví )
Kávička